Presunúť na hlavný obsah

Náročné obdobie začína pre dve znamenia zverokruhu: Ak však zmeníte tieto dve veci, dokážete to zvrátiť

Partnerské vzťahy

Skutočne ťažké a emocionálne náročné obdobie čaká dve znamenia zverokruhu. Aj keď vám hviezdy práve neprajú, dokážete ešte pár vecí zmeniť.

Spory a konflikty v sebe často ukrývajú potenciál k zlepšeniu a vnútornému rastu

Mimoriadne náročné a stresujúce obdobie čaká dve znamenia zverokruhu. Budete k sebe extrémne sebakritickí a stratíte vnútorný balance aj akú takú rovnováhu, ktorú ste doposiaľ mali. Nekontrolovateľné emocionálne výbuchy, kedy zo seba budete potrebovať dostať všetko, čo sa vo vás hromadí budú vlastne na dennom poriadku.

Čítajte tiež:  Sex, ktorý majú muži najradšej: Ženy, ktoré im ho plnia, patria medzi najlepšie milenky a už nikdy nebude chcieť inú

Je vám jasné, že vypustiť všetko, čo dusíte vo vnútri je nevyhnutnosť. No vo veľkom to bude ovplyvňovať vaše okolie, blízkych a vzťah. Týkať sa to bude Váh a Kozorožca. Odrazu však dostanete možnosť uvedomiť si, v čom sú vaše slabé stránky, kedy sa cítite nešťastní a čo vás trápi. Keď to správe uchopíte a necháte prúdiť to, čo sa vo vás hromadí, dokážete to aj využiť vo svoj prospech.

Mali by ste si však v tomto období brať na plecia toho o niečo menej. Všetky dôležité rozhodnutia potlačte do úzadia, odložte ich a doprajte si viac oddychu a chvíľ osamote. Výrazne vám to pomôže celé toto obdobie zvládnuť lepšie a s väčším nadhľadom. Teraz je do dôležitejšie ako kedykoľvek inokedy.

Spory, konflikty v sebe totiž vždy ukrývajú potenciál k zlepšeniu a vnútornému rastu. Teda ak sa na veci vieme pozerať aj z inej perspektívy.

Neprehliadnite: Sex, láska a vzťahy: Horoskop na rok 2022 odhalí, čo pred vami partner skrýva  aj to, kto nový má o vás záujem

Viete využiť aj negatívne obdobie pre vlastný rast?

spolu hlasovalo 78 ľudí

Áno
60
Nie
18

- Najčítanejšie -