Presunúť na hlavný obsah

Malí-veľkí fešáci: Z chlapcov Simony Krainovej rastú lámači ženských sŕdc, mamu nezaprú

Zahraničné celebrity

Max a Bruno. Tak sa volajú synovia českej modelky a podnikateľky Simony Krainovej, ktorá patrila svojho času k najkrajším modelkám sveta. Dnes je jasné, že svoje silné modelingové gény odovzdala ďalej, svojim chlapcom.

Meno Simony Krainovej je všetkým veľmi dobre známe, Češka vstúpila do modelingovej branže na začiatku 90. rokov a počas kariéry sa jej podarilo presadiť tak ako vo svojej vlasti, tak i vo svete. Objavila sa na titulkách tých najprestížnejších módnych magazínov, predvádzala modely tých najzvučnejších značiek a zahrala si tiež v niekoľkých celovečerných filmoch. Okrem toho stihla založiť aj vlastný salón krásy a módnu značku. 

"Najväčšiu lásku svojho života si na svet privedie každá žena sama." - Simona Krainová 

Mamou sa stala ako 37-ročná, po tom, ako spoznala muža, s ktorým si vedela predstaviť budúcnosť. Bol ním Karel Vágner ml. Po ich svadbe prišiel na svet Max. Tento piatok oslávil 12-te narodeniny. "MAX, presne pred 12-timi rokmi som dala život môjmu prvému synovi. Vtedy som bola zmätená a plná strachu z toho, čo ma čaká a neminie. Zodpovednosť a materstvo som na míle obchádzala a odkladala na dobu neurčitú, jačiace deti v kočíku ma fakt nelákali a potom prišiel ON a ukázal mi lásku, ktorá nemá hranice, nedá sa uchopiť a presne nazvať ani opísať. Každá mama vie, o čom hovorím." 

Prečítajte siDcéra kráľovnej Letizie čoskoro zatieni slávnu mamu: Z princeznej Leonor sa stáva krásna a pôvabná slečna

Max sa ako dvojročný stal veľkým bratom, manželom sa narodil ďalší syn, ktorému vybrali meno Bruno. Chlapci sú pre Simonu všetkým, snaží sa im byť čo najlepšou mamou. Učí ich samostatnosti a chce, aby mali čo najpestrejšie detstvo. Nič pre ňu nie je dôležitejšie než ich spokojnosť a šťastie. "Ich šťastie je moje šťastie," napísala Simona k jednému zo záberov, ktorý zverejnila na Instagrame. 

Preto ich do ničoho netlačí, ani do modelingu, hoci naň majú snáď všetky predpoklady. Max aj Bruno totiž po svojej mame zdedili zaujímavé a symetrické črty tváre, ktoré by im jedného dňa skutočne mohli otvoriť dvere do sveta modelingu.

Prečítajte siNebaví vás cvičenie? Fitness tréner radí, ako naštartovať chudnutie, ktoré sa zaseklo v určitom bode

Či to tak bude, ukáže až čas. Nateraz vieme len povedať, že chlapci rastú do krásy, gény slávnej mamy jednoducho nezaprú.