Presunúť na hlavný obsah

Láska bez zábran: Zamilovala som sa do dvoch mužov súčasne a oni to tolerovali

Partnerské vzťahy

Vzťahy vedia byť komplikované, ale aj prekvapiť. Svoje o tom vie aj Lívia. Mať totiž niečo s dvomi mužmi súčasne, žiť v tom, že to obaja vedia a tolerujú je totiž minimálne neštandardné. Môže mať takýto vzťah budúcnosť?

Žijeme vo vzťahu, kde sme traja

Lívia nikdy nemala veľké šťastie v láske. Vždy ju priťahovali veľkí extroverti, ktorí sa radi predvádzali a na vzťahu samotnom im nezáležalo. Také tie one night stand typy. Ona si to veľmi dobre uvedomovala. Keď teda stretla Dávida, bola sama zo seba prekvapená, že ju oslovil chlap, ktorého by si inak nevšimla. Dostal ju však svojim šarmom, skvelým zmyslom pre humor a tým, že sa ju nesnažil baliť prvoplánovo. Dali sa do reči a skveli si sadli. Z jedného drinku sa stali ďalšie, potom prišli spoločné večere, až sa nakoniec k nemu nasťahovala. 

Čítajte tiež: Najzvodnejšie znamenie zverokruhu: Títo ľudia dostávajú najviac pozvaní na rande, majú aj najväčšie predispozície k nevere

"Nechápala som túto moju spontánnosť. Nikdy som sa takto nesprávala. Ale naozaj sme si výborne rozumeli. Po všetkých stránkach. Do Dávida som sa totálne zbláznila. Len osud to celé zariadil nejako inak a v tom istom čase som spoznala aj Milana. Muža, ktorý bol presne môj typ. Nikdy som nikomu nebola neverná, no tentokrát to bolo silnejšie ako ja. Ak chceme zájsť do intímnych detailov, áno spávala som s jedným aj druhým."

Lívia spočiatku randila s oboma naraz. Nevedela sa rozhodnúť pre jedného. Ku každému ju niečo priťahovalo. No potom nastal zlom a uvedomila si, že to nie je cesta. Oboch pozvala v rovnakom čase na večeru a všetko im povedala. O svojich pocitoch, tom čo sa stalo aj, že s nimi chodila súčasne. To, čo nasledovalo jej však nenapadlo ani vo sne. 

"Ani jeden z nich nevyzeral nejako prekvapený. Práve naopak, stretla som sa u nich s pochopením. Sama som s takýmto scenárom nerátala. No Dávid navrhol, že to takto môže fungovať aj ďalej. Že mu to vyhovuje. A keď to nezistil sám doteraz, neprekáža mu to. Jediná jeho podmienka bola, aby som noci trávila s ním doma. A Milan s tým súhlasil. Žijeme vo vzťahu, kde sme traja, no mám pocit, že sme všetci šťastní. Veci si nevyčítame, nehádame sa, len uvidíme, čo prinesie budúcnosť. Tikajú mi už aj biologické hodiny, tak to zrejme celé bude veľká výzva."

Neprehliadnite: Sex, ktorý majú muži najradšej: Ženy, ktoré im ho plnia, patria medzi najlepšie milenky a už nikdy nebude chcieť inú

- Najčítanejšie -