Presunúť na hlavný obsah

Ide v šľapajach svojej slávnej mamy: Leni Klum sa spolu s Heidi stali tvárami obľúbenej značky, ich podoba je ohromná

Zahraničné celebrity

Heidi Klum sa okrem vydarenej modelingovej kariéry môže pýšiť aj dcérou Leni, ktorá už ako 18-ročná zbiera veľké úspechy, jedným z nich je fotenie pre prestížnu taliansku značku spodnej bielizne, na ktorom sa objavila po boku slávnej mamy.

Vo svete modelingu pôsobí viacero ikonických tvárí. A medzi tie najslávnejšie patrí i Heidi Klum. Nemecká supermodelka v lete oslávi 50-tku, na ktorú vôbec nevyzerá. Toto tvrdenie potvrdzuje fotenie, ktoré absolvovala so svojou 18-ročnou dcérou Leni.

Heidi akoby zastavila proces starnutia - rokmi nestráca na mladistvom vzhľade a len málokto by povedal, že porodila štyri deti, jej figúra bezchybná. Leni je modelkino prvé dieťa. Otcom je niekdajší manažér F1 Flavio Briatore. 

Prečítajte si: Najznámejšia ikona krásy a sexepílu: O pár týždňov oslávi 50-tku, na ktorú vôbec nevyzerá, tušíte, o koho ide?

Dalo by sa povedať, že Heidi vedľa Leni nepôsobí ako jej mama, ale skôr ako staršia sestra. Leni svoje osemnástiny oslávila v máji, no na konte už má bohaté modelingové skúsenosti. Objavila sa na titulkách viacerých prestížnych magazínov, tiež spolupracovala s lukratívnymi značkami. Jej ďalším úspechom je fotenie pre vychytenú značku spodnej bielizne. 

Prečítajte siZoznámte sa s druhom diéty, na ktorý nedá dopustiť očarujúca Scarlett Johansson: Herečka sa vďaka nemu udržiava vo forme

Niet žiadnych pochýb o tom, že Leni, ktorá ide v šľapajách svojej slávnej mamy, čaká hviezdna kariéra. Svet modelingu jej už teraz leží pri nohách.