Presunúť na hlavný obsah

Slávna matka ovplyvnila jej život viac ako chcela: Úspešná Kaia Gerber sa snaží odpútať sa od nálepky dcéra Cindy

Zahraničné celebrity

Mladá, krásna a mimoriadne úspešná. No napriek tomu, že s snaží ísť svojou cestou, neustále si so sebou nesie nálepku mini Cindy. Aké je to žiť v tieni slávnej mamy?

Snažím sa, pracujem na sebe, ale mám pocit, že tej nálepky sa nikdy nezbavím

Podoba nádhernej Kaii na jej mamu Cindy je neskutočná. V mnohých prípadoch sú na nerozoznanie. Ak si pozrieme ich fotografie v rovnakom veku, platí to stopercentne. Kaia však nie je týmto neustálym porovnávaním so svojou slávnou mamou nadšená. Keď ju v jej 16 Karlie Kloss nazvala Mini Cindy, veľmi otvorene prehovorila o tom, aké je to náročné vyrastať v tieni slávnej mamy. Svet modelingu však pre ňu nikdy nebol cudzím svetom a vždy túžila do neho aj ona zapadnúť.

"Od detstva som cítila, že tomu rozumiem. Vedela som, do čoho idem. Práve vďaka tomu, že som mamu pozorovala, bolo to rozhodne menej desivé. Myslím tie začiatky kariéry. V tomto som to mala jednoduchšie ako ostatné dievčatá, ktoré prídu a nič nevedia. No vždy som chcela, aby ma ľudia vnímali takú aká som, nie ako len malú kópiu mojej mamy. Snažím sa, pracujem na sebe, som sama sebou, ale mám pocit, že tej nálepky sa nikdy nezbavím. V podstate, ale nechápem prečo. Veľmi s tým bojujem a nemám problém to priznať."

Prečítajte siZistite, či sa k sebe hodíte podľa dátumu narodenia: Stačí sa pozrieť na túto jednu vec

"Otvorene priznávam, že nie vždy je to najľahšie. Mala som v tomto smere veľa slabých chvíľ. Mnohokrát sa zamýšľam nad tým, prečo nemôžem byť len obyčajná Kaia, ale musím mať nálepku Mini Cindy," prezradila pre Glamour.​

Inak má so svojou mamou krásny vzťah a veľmi dobre si rozumejú. Majú toho množstvo spoločného, chodia na prechádzky, zabehať si, cvičia spolu. Naozaj si spoločný čas dokážu plnohodnotne užiť. Kaia si dobre uvedomuje, čo jej mama dosiahla a obdivuje ju vo viacerých smeroch.

"Nerada sa s ňou fotím, pretože je neskutočne nádherná. Vyzerá, že vôbec nestarne a to sa mi zdá celkom nespravodlivé. Je úplne neskutočná a inšpiratívna vo všetkých smeroch." 

Prečítajte siTieto dvojice nikdy nebudú tvoriť harmonický pár: Zistite, či sa to týka aj vás a vašej polovičky