Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton má o budúcnosti svojich detí jasnú predstavu: Takto vidí svoje ratolesti

Zahraničné celebrity

Budúcnosť kráľovských detí je v mnohých smeroch určovaná protokolom. Ako a kde však vidí o niekoľko rokov svoje ratolesti obľúbená vojvodkyňa?

Túžim z detí vychovať slušných, empatických, chápajúcich, ale aj sebavedomých ľudí

Narodiť sa do kráľovskej rodiny so sebou nesie množstvo výhod, ale aj povinností a určitom smere aj život nalinkovaný vopred. Hoci sa to na prvý pohľad nezdá, už malé novorodeniatka majú pred sebou celú radu povinností. Od okamihu, kedy sa narodia sú pod absolútnym drobnohľadom médií, analyzuje sa ich vzhľad, budúca povaha, podobnosť s členmi rodiny a dokonca aj to, čomu sa budú venovať v dospelosti.

Prečítajte si: Modelka Cindy Crawford predtým a potom: Ako si jedna z najkrajších žien sveta udržuje mladosť?

Ich právo rozhodovať sa v tomto smere aj v neskoršom veku je v určitom zmysle podmienené tým, čo určuje rodina. Samotná vojvodkyňa Kate Middleton a princ William sa snažia svoje tri ratolesti vychovávať v čo najprirodzenejšom prostredí a tak aby sa ich život priblížil aspoň sčasti tomu, ktorý vedú bežní ľudia. 

"Chcem z mojich detí vychovať slušných, empatických, chápajúcich, ale aj sebavedomých ľudí, ktorí budú rozumieť súvislostiam, nebudú závislí od toho, čo si iní myslia, ale budú stáť za svojimi názormi. To je pre mňa najdôležitejšie."

Čo sa týka ich pracovnej oblasti, u najstaršieho Georga sa predpokladá, že bude následníkom trónu. Rozkošná Charlotte má po Kate prevziať charitatívnu činnosť, starostlivosť o opustené ženy a tie, ktoré sú v núdzi. Samozrejme bude mať aj dohľad nad prácou v nemocniciach ako to kedysi robila aj princezná Diana. No a najmladší Louise by sa mal zamerať na letectvo, tak ako kedysi jeho ujo Harry. 

Neprehliadnite: Ikonická Carla Bruni prezradila tajomstvo svojej perfektnej figúry: Tridsať rokov má rovnakú hmotnosť a toto je jej tajomstvo

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe