Presunúť na hlavný obsah

Heidi Klum sa pred 50-tkou predviedla v jedných zo svojich najodvážnejších šatách kariéry, skvelý tip na párty outfit

Zahraničné celebrity

Topmodelka Heidi Klum patrí medzi najslávnejšie modelky sveta, hoci už svoju kariéru ukončila. Ako matka je ale veľmi hrdá na svoju 18-ročnú dcéru Leni, ktorá ide v jej šľapajach. Napriek tomu, že Leni už žne svoje vlastné úspechy, po boku matky nie je centrom pozornosti. Je ním Heidi. Na párty Dolce & Gabbana a slávnostnej premiére všetkým vyrazila dych svojimi odvážnymi outfitmi.

Nemecká supermodelka Heidi Klum dlhé roky spolupracovala so značkou Victoria's Secret. Bola jej anjelikom. Jej kariérne úspechy sa dajú len ťažko zrátať, keďže sa stala svetovou ikonou. Svoju tvár prepožičala azda všetkým prestížnym značkám naprieč svetom. 

Okrem kariéry si vybudovala aj rodinu. Na svet priviedla štyri krásne deti. Chlapcov Henryho, Johana a dievčatko Lou má so speváckou hviezdou Sealom a dcéru Leni s niekdajším manažérom F1 Flaviom Briatoreom. Šťastie však našla v náručí hudobníka Toma Kaulitza, ktorý sa stal jej tretím manželom. 

Neprehliadnite: Aj pred 50-tkou si dokáže udržať štatút jednej z najkrajších žien sveta. Heidi Klum pritom nedá dopustiť len na dve veci

Medzi ním a Heidi je rozdiel 17 rokov a na topmodelke je vidieť, že po boku mladšieho muža len kvitne. Budúci rok oslávi 50-tku, na ktorú vôbec nevyzerá. Svedčia o tom najnovšie fotky z párty Dolce & Gabbana, na ktorej zažiarila v hriešne odvážnych šatách. 

Vystihuje ich slovo “rafinované”. Strieborné minišaty s výrezmi pretkanými retiazkami totiž odhaľovali časti dekoltu, brucha, bokov i chrbát. Na bezchybnej postave Heidi Klum vyzerali úchvatne, celý vzhľad ešte umocňovali modelkine povestné dlhé štíhle nohy, ktoré jej zdobili strieborné sandále na ihličkách.

Klum bola na spomenutej akcii, ktorá sa konala 9. júna v reštaurácii Olivetta v Hollywoode, neprehliadnuteľná. 

Prečítajte siKrásnej dcére Heidi Klum sa darí čoraz viac. Napriek tomu sa rozhodla zmeniť vizáž a odlíšiť sa od slávnej mamy

Heidi žiarivá strieborná svedčí

Heidi Klum na seba strhla všetku pozornosť aj na slávnostnej premiére filmu Jurassic World Dominion v Los Angeles. V spoločnosti manžela a dcéry Leni bola všetkým na obdiv vďaka zvolenému outfitu.

Supermodelka stavila na extravagantné šaty s veľmi otvoreným a  hlbokým výstrihom. Opäť boli striebornej farby. Leni si na premiéru vzala čierny overal, ku ktorému si obula šnurovacie čižmy rovnakej farby.