Presunúť na hlavný obsah

Nesmrteľná klasika z 90. rokov rozžiari každú ženu: Základný styling, ktorý by mala mať každá žena

Móda

Dobre padnúce jeansy a biele tielko. Evergreen z 90. rokov, ktorý vyzerá na žene bez ohľadu na vek vždy pôsobivo.

Supermodelky z 90. rokov ako Cindy Crawford, Linda Evangelista či Naomi Campbell, to neboli len krásne ženy na móle, ale aj mimo neho. S dobou, kedy vo vzduchu bolo cítiť závan slobody a sen o večnej mladosti, sa viažu aj aktuálne módne trendy. 

Prečítajte: Najväčší trend v oblasti nohavíc na rok 2022: Elegantné legíny, ktoré sa nosia s lodičkami

Trendy, ktoré nie sú niečím novým. Sú len akýmsi synonymom doby 90. rokov. Neodmysliteľne sa k nej viaže aj styling v podobe kombinácie jeansov a bieleho topu, tielka alebo košele. 

501® ako nostalgická spomienka 90. rokov

Nový strih dámskych 501® Renewcell od Levi's sa vracia do 90. rokov. Ich zviditeľneniu sa zhostila Hailey Bieber. V porovnaní s tradičným modelom sú voľnejšie v oblasti bokov a v nohaviciach, bez toho, aby boli neforemné. Sú ľahko pod pásom a môžete ich tak nosiť buď mierne vyššie alebo naopak, dole. Práve bedrové nohavice hlásia comeback. Nostalgická spomienka s presahom do budúcnosti.

Sexy biele tielko, top alebo košeľa 

Biele tielko by malo byť v kapsulovom šatníku každej ženy. Obyčajné tielko s hebkou čipkou od Cellbes.sk môže miestami pôsobiť ako spodná bielizeň. V kombinácii s jeansami vytvára večnú klasiku spájajúcu sa so supermodelkami a tzv. Golden Age. Tento styling jednoducho rozžiari každú ženu a potvrdzuje tiež staré známe pravidlo – v jednoduchosti je krása. Súhlasíte?

New Balance 574

Najpohodlnejšia obuv, ktorá je navyše štýlová. Reč je o teniskách New Balance, ktoré vzišli z bežeckej obuvi a dnes sa predávajú rôzne modely viažúce sa na jednotlivé etapy z minulého storočia. Jedným z nich sú aj New Balance 574, ktoré dokonale sadnú k vášmu stylingu z 90. rokov.

Čítajte tiež: VIDEO: Nahá móda ako trend roka: Umenie obliecť sa, aj keď na sebe nemáte nič

- Najčítanejšie -