Presunúť na hlavný obsah

Po rokoch som sa dozvedela pravdu o svojom manželstve: Môj manžel nikdy nebol môj manžel

Sex a vzťahy

Tatiana si vzala Mateja po asi pol ročnej známosti. Boli vraj veľmi zamilovaní a chceli sa vziať čo najskôr. Po rokoch sa takýmto spôsobom dozvedela, že v skutočnosti nielenže nie je jediná manželka svojho manžela, ale ani ňou nikdy nemohla byť.

Vyzeralo to ako rozprávka, ale môj manžel nebol mojím manželom

Tatiana bola od prvého momentu do Mateja zamilovaná ako taký blázon. Bol o niečo starší, ale sexi, skúsený, pozorný k jej potrebám a miloval ju. Nič viac podľa jej slov nebolo treba, aby súhlasila, keď ju požiadal o ruku po asi polročnej známosti: „Všetko vyzeralo ako rozprávka, no len na oko. Po rokoch som sa totiž dozvedela, že môj manžel v skutočnosti nikdy nebol mojím právoplatným manželom,“ prezrádza hneď na úvod. 

Mohlo by vás zaujímať: Až po rozvode som zistil, aký kvietok bola moja bývalá: Zabudol by som na všetko, ale túto jednu vec jej nikdy neodpustím

Vraj nech to podpíše a môže si ma znova vziať 

Po asi troch rokoch krásneho manželstva zaklopala na dvere ich spoločného domu staršia, ale veľmi atraktívna žena. Pýtala sa na Mateja, a keďže nebol doma s úsmevom na perách sa votrela dnu bez pozvania, vraj sa teda porozprávajú ony dve, keď už sa jej ich spoločný manžel vyhýba: „Najprv som si myslela, že tá žena sa pomýlila alebo pomiatla. Ale keď spomenula Mateja a slovo prvá manželka, zostala som len v nemom úžase. Vraj, ak si už môj manžel nepokladá za povinnosť oznámiť mi, že náš manželský zväzok nie je legálny, povinnosť ostala na nej. Vraj na začiatku to bola pekná hra a nechcela zasahovať, keď si ma chcel vziať, ale momentálne sa chce aj ona znova vydať, a potrebuje sa samozrejme pred tým oficiálne rozviesť. Podala mi do ruky papiere, žiadosť o rozvod, vraj nech ich bez zbytočných slov podpíše a môže si ma tentokrát vziať legálne,“ hovorí nám Tatiana, ktorá nechcela veriť jej slovám, ale všetko nasvedčovalo tomu, že je to pravda. Bola by to priveľká náhoda. 

Čítajte tiež: Moja žena milovala celé naše manželstvo iného muža: Bol na našej svadbe a ja som bol po celý čas len náhrada

Vraj sa s ňou nerozviedol kvôli majetku a peniazom

Tatiana si otvorila fľašu vína a spolu so žiadosťou o rozvod čakala na svojho „manžela“ . Keď prišiel spýtal sa či niečo oslavujú, potom zbadal Tatianin pohľad a papiere na stole, a vedel ktorá bije. „Začal sa ospravedlňovať, vraj urobil chybu, že to vie, že mi to mal povedať. Tak som mu odpovedala, že áno, mal mi to povedať, ale predovšetkým sa s ňou rozviesť, to mal urobiť ako prvé. Spýtala som sa prečo. Jeho odpoveď ma však šokovala. Vraj kvôli majetku, peniazom. Vraj, ak sa s ňou rozvedie, musel by jej dať polovicu všetkého, čo nadobudol a to neurobí. Mňa si však veľmi túžil vziať a myslel si, že sa to nikdy nedozviem. Vraj aj jeho prvej manželke vyhovovalo, že profituje z ich manželstva a preto žiadosť o rozvod nechávali roky bežať. Pred časom ho však kontaktovala a požiadala ho o rozvod, vraj sa zamilovala a chce sa skutočne rozviesť,“ prezrádza dôvody svojho „manžela“ a jeho prvej a legálnej manželky Tatiana. 

Neprehliadnite: Opustil som svoju manželku pre milenku: Po čase som pochopil, ako to vlastne s milenkami je, nechal som sa napáliť

Sama som nevedela, kým vlastne sme, kým nebol oficiálne rozvedený 

Tatiana od neho odišla ešte v ten večer, vraj nech si určí priority. Buď chce všetok majetok a peniaze alebo ju. Dala mu ultimátum, pretože napriek všetkému ho milovala, cítila, že aj on ju, ale nemohla predsa žiť v bigamii, či neprávoplatnom manželstve: „Sama som nevedela, kým vlastne sme, pokiaľ sa oficiálne nerozvedie. Napokon po pár dňoch prišiel, prosil ma o odpustenie, a tvrdil, že chce mňa a že sa s ňou  rozvedie. Ich rozvod nakoniec nebol pre Mateja takou katastrofou ako predpokladal, jeho prvá manželka si nenárokovala na veľa,“ hovorí na záver ich príbehu. Našťastie to nakoniec nebola taká potvora, na akú sa hrala, keď prišla k nim domov. Hneď potom mala Tatiana ešte jednu svadbu a dúfala, že jej manžel si pre ňu už žiadne ďalšie prekvapenie nepripravil.