Presunúť na hlavný obsah

Nesplnené sexuálne fantázie ma prinútili môjmu mužovi zahýbať: Nestačil mi jeho brat, zašla som ešte ďalej, hoci ho milujem

Sex

Tamaru dohnala túžba po vášni a dobrodružnom sexe naozaj ďaleko. Keďže manželovi nedokázala odprezentovať svoje intímne fantázie, kompenzovala si to inde.

Viem, že čas nevrátim, ale verím, že sa to ešte dá zvrátiť

Tamara sa vydávala za Igora z lásky. Mali naozaj presne taký ten filmový začiatok vzťahu. Bola medzi nimi neskutočná vášeň, rozumeli si a všetko medzi sebou prežívali mimoriadne intenzívne. Obaja mali pocit, že sú jeden pre druhého stvorení. A tento stav si vychutnávali skutočne dlho. No po 7. rokoch prišiel zvrat. 

"Nechápem, kedy a prečo sa to stalo, no odrazu sme boli ako dvaja cudzí ľudia. Necítila som sa v jeho spoločnosti tak ako kedysi. Naše vzájomné puto maximálne ochladlo. Bolo to veľmi rýchle a nečakané. Doteraz vlastne nechápem, čo bol ten spúšťač. Ako keby sme o seba stratili záujem tak spoločne a naraz. Najprv som sa snažila iskru do vzťahu vrátiť, no napokon som to vzdala. Nemala som chuť mu hovoriť o svojich fantáziách, hoci boli spájané s ním. Jeho chlad ma odrázdal. A ja som si to začala kompenzovať inde."

Neprehliadnite: Spoveď luxusnej spoločníčky: Títo muži vyhľadávajú moje služby najčastejšie

Tamara si našla milenca. Bol to kolega z práce, ktorý mal rovnaký typ humoru ako ona, mali množstvo spoločných záujmov. Skrátka potrebovala človeka, ktorý po nej túži. Toto bolo niečo, čo jej zdvíhalo sebavedomie a hnalo ju dopredu. Avšak to jej nestačilo. Okrem kolegu si začala aj so švagrom. 

"Neplánovala som to, no stalo sa to. S bratom môjho muža som prežila dokonalý, vášnivý sex,  plný všetkého po čom som túžila. Splnil všetky moje fantázie. Aférka s ním trvala asi pol roka. No a medzičasom, som bola aj s ich otcom. Je v najlepších rokoch, vyzerá výborne a roky je rozvedený. Toto asi nikto nepochopí, no zrejme som si niečo vynahrádzala. Napriek tomu svojho muža neuveriteľne milujem a je pre mňa dôležitý. Viem, že čas nevrátim, ale verím, že sa to ešte dá zvrátiť. Nič z toho, čo sa stalo, on netuší. Nemienim mu to ani povedať, hoci je pravda, že sa mi ťažko ťažko pokračuje v našom manželstve. Verím však, že to dokážeme..."

Mohlo by vás zaujímať: Ženy prezradili, v čom vidia problém pri ich uspokojovaní: Páni, toto je pre vás povinné čítanie

Dokázali by ste takéto niečo odpustiť?

spolu hlasovalo 638 ľudí

ÁNO
48
NIE
590