Presunúť na hlavný obsah

Ženy, ktoré muž túži dostať aspoň raz v živote do postele: Niektoré zostanú len v predstavách, u iných sa to podarí

Sex

Muži majú rôzne erotické predstavy a túžby, jednou z nich sú aj ženy, s ktorými by radi mali sex. Ako sa hovorí, zakázané ovocie najlepšie chutí.

Či sa nám to páči alebo nie, mužská myseľ pracuje nepretržite, najmä, čo sa týka sexuálnych snov a predstáv. Na sex dokážu myslieť bez ohľadu na to, čo sa okolo nich deje, jednoducho, podľa nich je vždy ten správny moment. Nemusí ísť pritom hneď o notorických neverníkov alebo záletníkov, tieto predstavy majú aj muži, ktorí sú v šťastnom manželstve. Muži ich majú v rôznych životných etapách a niektoré predstavy zostanú navždy len v snoch, iné sa stanú realitou.

Čítajte tiež: Mali sme dokonalý sex, ale jemu to nestačilo: Podvádzal ma so ženou, s ktorou to robí väčšina mužov

MILFku

Mladí muži túžia spoznať, aké je to mať sex s o niekoľko rokov staršou ženou. Staršia žena si zase rada dvihne sebavedomie, keď o ňu prejaví záujem mladý muž. Je to pochopiteľné, takáto žena bojuje už s vekom a mladým vzhľadom, starší muži v jej okolí sa obhliadajú za mladšími, tak prečo by nemohla aj ona? Často ide naozaj len o sex, v ktorom nájdu potešenie obe pohlavia. 
„Keď som mal tesne pred tridsiatkou, zbalila ma žena o 8 rokov staršia, vyzerala pritom veľmi namlado. Bola nešťastná v manželstve, jej muž bol stále preč a mala podozrenie, že má milenky. Cítil som sa ako alfa samec, ktorý ju dokáže ústami uspokojovať deň noc a pritom by mohla mať každého. To, ako sex prežívala, som nezažil u žiadnej inej, mladšej...,“ prezradil Martin (32).

Priateľkinu kamarátku 

Ak sa vám zdá, že niektoré ženy si schválne vyberajú „škaredšie“ kamarátky, zrejme vedia, prečo. Chcú mať istotu, že za hviezdu budú vždy ony a zároveň, že im nepodľahne ich muž. Naopak, ak má žena pekné kamarátky, je tam veľké riziko, že vznikne milostný trojuholník. Samozrejme, muž sa nemusí o nič pokúšať, ale tá žena to jednoducho z neho vycíti. Ak ho zvedie aj ona, je to problém. Realita ukazuje, že takýchto prípadov bolo viac než dosť.
„Moja priateľka má kamarátku, ktorá ma často provokuje, ale priateľka to nevidí. Často chodí bez podprsenky a vyslovene sa snaží dráždiť ma. Viem, že sa jej páčim a musím priznať, že ma to začína k nej ťahať viac a viac. Ocitol som sa v tom nevinne a nedá sa tomu veľmi brániť,“ odhalil tajomstvo Dávid (25).

Dve lesbičky

Sex, ktorý nezažije každý muž. Je to veľmi málo pravdepodobné, no napriek tomu o ňom snívajú. Dve ženy a jeden muž. Pre muža hotové sexuálne nebo. 
„Raz sme boli s kamarátmi v bare, kde bola partia mladých slečien. Boli také odviazané sa baviť, že nemali problém ísť so mnou dve do postele. Bolo vidno, že to berú ako zábavu, ale musím povedať, že to bola veľmi príjemná skúsenosť, ktorú by som chcel ešte raz niekedy zažiť,“ otvorene priznal Rasťo (37).

Kamarátovu ženu

To sa medzi kamarátmi predsa nerobí. Svätá pravda, ale... Realita býva opäť iná. Rivalita je aj medzi mužmi, dokonca kamarátmi a keď sa v ich okolí objaví atraktívna žena, kamarátstvo ide často bokom. Nemusí ísť pritom o milostný trojuholník, niekedy sa z kamarátovej ex stane nová priateľka jeho kamaráta. 
„Kamarát sa ku svojej žene nesprával práve najlepšie. Hoci bola krásna a mohol by ju na rukách nosiť, on ju neustále podvádzal a my sme to vedeli. V istom momente mi jej bolo tak ľúto, že som k nej začal pociťovať niečo viac. Práve to nám otvorilo dvere k tomu, aby sme sa zblížili a nakoniec sme spolu prežili jednu nádhernú noc,“ hovorí svoju skúsenosť Paľo (39).

Neprehliadnite: Prežil som s ňou ten najlepší sexuálny zážitok: Nakoniec som zistil, že je to žena môjho známeho

O polovicu mladšiu

Nie nadarmo sa tomu hovorí druhá puberta. Muži v strednom veku majú pocit, že už im uniká čas a rovnako tak aj ženy. Často sa chcú cítiť mladí práve pri mladšej priateľke alebo milenke. Minimálne sex s jednou takou je pre nich lákadlom, ako sa stále cítiť ako atraktívny chlap. 
„V päťdesiatke ma začali ženy baliť oveľa viac ako za celý život a čuduj sa svete, práve mladé ženy. Ktorému chlapovi by to nelichotilo? Je ťažké odignorovať to. Mám rodinu, som šťastný, ale musím povedať, že predstava, že by som si mohol užiť ešte s takýmito krásnymi mladými slečnami je veľmi lákavá. Riskovať však rodinu nechcem, a tak si budem asi len užívať takéto flirtovanie,“ zdôveril sa Robo (50).