Presunúť na hlavný obsah

Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Sex a vzťahy

Jasmína cítila, že jej manželstvo upadá, preto sa rozhodla konať. Uvedomovala si, že tým, čo manželovi navrhne, prekročí svoje hranice. No bola presvedčená, že toto je tá správna cesta. Keď sa na ňu vydala, zistila krutú pravdu.

Zamilovanosť, rodina, dieťa, no niečo sa pokazilo

Naša známa, volajme ju Jasmína, bola Kamilovou manželkou len dva roky. Vzali sa pomerne rýchlo, len po polročnej známosti, pretože nečakane otehotnela: „Viem, čo si asi myslíte... Svadba kvôli dieťaťu... No nebolo to celkom tak. Po manželstve a dieťati som vždy túžila. S Kamilom sme boli v tomto od začiatku za jedno. Takže hoci bolo dieťa prekvapením, chceli sme sa vziať a vytvoriť mu domov a spoločne rodinu. Boli sme zamilovaní, viem, že som si to nenahovárala, avšak niečo sa časom pokazilo,“ objasňuje na úvod svoju a manželovu situáciu Jasmína. 

Mohlo by vás zaujímať: Skutočný príbeh: Máme otvorený vzťah. Funguje nám to ešte lepšie, než predtým

O milostnom živote ani chýru ani slychu 

Ako Jasmína prezrádza ďalej, je pravda, že po dieťati sa dostali do toho známeho rodičovského módu, kedy prestali byť na chvíľu manželmi. Stali sa len spolubývajúcimi, ktorí si striedali nočné služby pri večne ukričanom dieťati. Cez deň pohltení prácou, v snahe zapadnúť do susedstva na vidieku, kde odišli z mesta pred dobro dieťaťa: „Verili sme, že pokojné prostredie vidieku bude pre našu rodinu to pravé. No pravdou bolo, že sme boli noví a susedia zvedaví. Podávali si u nás kľučky. Bola som z toho nesvoja a Kamil tiež. Začali sme sa hádať a čoraz častejšie sa mi manžel uzatváral. Nevedeli sme spolu komunikovať a o milostnom živote, ktorý sme mali pred svadbou naozaj skvelý a bohatý, nebolo zrazu ani chýru ani slychu,“ prezrádza Jasmína. 

Čítajte tiež: Dohodli sme sa s partnerom na polyamorii: Môže láska bez hraníc, fungovať v praxi?

Susedka, otvorený vzťah, návrh, hranice 

No potom sa predsa len Jasmína spriatelila s jednou ženou, ktorá sa jej javila, že by mohla byť na tomto novom mieste jej spojencom, dokonca priateľkou. Práve tá jej po čase prezradila jej malé manželské tajomstvo: „Vraj majú s manželom otvorený vzťah, čo im zachraňuje manželstvo každý deň. Dokonca mi sama navrhla, či by sme neskúsili sex vo štvorici. Vraj nás do všetkého zasvätia a bude to naozaj zábava. Hoci ma to zaskočilo, nechala som si to rozležať v hlave. A keď som sa pokúsila zviesť svojho manžela a on ma odmietol, pochopila som, že musím konať. Jedného večera som ho postavila pred hotovú vec a na rovinu mu to navrhla. Prekvapivo mlčal len chvíľu, ale napokon súhlasil. Tak som zavolala našej susedke a dohodla podrobnosti, kedy sa to uskutoční,“ rozpráva Jasmína, ktorá bola presvedčená, že ak napraví ich milostný život, ich manželstvo to zachráni. No zároveň vedela, že tým prekračuje svoje hranice... deliť sa o muža, ktorého naozaj miluje s niekým iným. 

Neprehliadnite: Všetko bolo idylické: Až do momentu, keď sme sa prvýkrát intímne zblížili

Jeden moment a rýchly koniec jej rodiny 

Napokon sa všetci štyria stretli u nich doma. Dali si večeru, popíjali, aby sa uvoľnilo napätie, boli im prezradené podrobnosti, dokonca záchranné slovíčko, ktorým mohli všetko v ktorejkoľvek chvíli ukončiť. No v momente ako si to Jasmínin manžel užíval s ich susedkou pred jej očami, sa to v nej zlomilo a to slovíčko povedala, čím to celé zastavila: „Vybehla som z izby a Kamil hneď po mne. Vraj som to sama chcela, tak čo sa deje? Tak som mu povedala, že som mu to videla v očiach. V tom momente ako som ich dvoch videla priamo pri tom, som pochopila, že to nebolo prvýkrát. Tí dvaja už milostný pomer mali. Môj manžel prekročil hranice, ktorých som sa bála, ale kvôli nemu som bola ochotná prekročiť ich. Hoci najskôr popieral, napokon sa priznal a takto sa skončilo moje manželstvo,“ uzatvára svoj príbeh Jasmína, ktorá veru v takýto rýchly koniec svojej rodiny neverila.