Presunúť na hlavný obsah

Cesta za hranice komfortnej zóny môže naozaj prekvapiť: Keď som z nej vykročila, zistila som, že môj muž má roky pomer

Partnerské vzťahy

Odhaliť neveru sa vám môže podariť aj vtedy, keď opustíte vlastnú zónu pohodlia. A o to trpkejšiu príchuť to dokáže mať.

Niektoré naše rozhodnutia sú natoľko spontánne, že prekvapia aj nás samých. Situáciu, do ktorej sa dostala Natália, by nechcela zažiť žiadna žena. Napriek tomu na ňu zareagovala oveľa pozitívnejšie ako sama čakala. 

Mohlo by vás zaujímať: Dôvod, pre ktorý by ženy mali aspoň raz navštíviť nudapláž: Vďaka tomuto vám to zmení život od základov

Občas žijeme vo vlastnej bubline, ktorú si rokmi vytvoríme

Natália sa vydávala na dnešné pomery naozaj mladá. Mala čerstvých 18 a bolo to z čistej lásky. Adam bol jej prvý. A ona verila v to, že bude aj posledný. Ich manželstvo vyzeralo navonok skutočne ideálne. Mali dve rozkošné dcérky, Adam sa o rodinu skvele staral a Natália si užívala úlohu mamy na materskej. Avšak Adam chodil pomerne často na služobné cesty do Prahy. Vlastne tam bol každý jeden víkend. Zo začiatku sa na tom Natálii nezdalo nič zvláštne, no keď tam musel zostať aj cez dva týždne cez prázdniny, zbystrila pozornosť. Navyše ich dcérky sa dožadovali toho, aby boli vtedy s ockom. Mali totiž naplánovanú spoločnú dovolenku. Po tom, čo Adam odišiel, rozhodla sa mu Natália pripraviť malé prekvapenie. 

Prečítajte si: Najčastejšie dôvody, prečo sa ženy v posteli cítia nesebavedomo: Koľké z vás sú si v posteli 100% isté?

Pobalila deti, seba a vybrali sa vlakom za Adamom. Naty to brala aj ako malé dobrodružstvo. Počas dvoch rokov, čo tam Adam pravidelne chodieval kvôli biznisu, ho totiž nikdy nemala šancu navštívitť. Najskôr boli dcérky príliš malé a potom tam mal vraj toho veľa, takže by sa im nestíhal venovať. Preto sa Natália veľmi tešila, že ho prekvapia. 

Šťastie, ktoré malo trpkú príchuť

”Mala som presnú adresu, baby boli nadšené, no keď sme sa objavili pod bytovkou, kde mal Adam prenajatý byt, zostala som v šoku. Práve vystupoval z auta a vyberal z neho autosedačku. Stála pri ňom krásna brunetka, ktorú niekoľkokrát pobozkal. A nie, nebola to kamarátska pusa."

Prečítajte si: Najčastejšie dôvody, prečo sa ženy v posteli cítia nesebavedomo: Koľké z vás sú si v posteli 100% isté?

 "Pripadala som si ako v zlom sne. Neustále som si hovorila, že to bude nejaký omyl. Že sa mi to len zdalo a určite pôjde len o nejakú kolegyňu z práce. Vo chvíli, keď nás Adam uvidel, úplne zbledol. Nenachádzal slová. Vzala som deti a ubytovali sme sa v najbližšom hoteli. Adam mi okamžite niekoľkokrát volal a chcel to vysvetliť. No mne bolo jasné, o čo ide. Môj muž tam mal roky pomer. A nie hociaký, mal z neho dieťa s inou ženou."

Deti musia byť vždy prioritou, nech sa medzi manželmi stane čokoľvek

Natália vysvetlila dcérkam, že ocko má toho skutočne veľa a uvidia sa, až keď príde domov. Adam sa ukázal do dvoch dní. Mal pripravenú reč, ospravedlňoval sa a snažil sa dať všetko do poriadku. 

”Ja som v tom však mala jasno. Vedela som, že s ním už nedokážem žiť. Dievčatám som citlivo vysvetlila, že majú nového bračeka a náš režim sa v niečom zmení. Mama s ockom už nebudú síce bývať spolu, ale budú sa pri nich po týždni striedať. Chcela som, aby deti vyrastali v rovnakom prostredí. Tiež som trvala na to, aby im Adam predstavil syna a mali šancu sa s ním stretávať. Uvedomila som si, že deti nemôžu za chyby svojich rodičov. Ani ten malý chlapček. No ja sama by som sa už nedokázala pozerať do očí mužovi, ktorého som bezhranične milovala, no on ma roky klamal." 

"Verím, že tento model bude dobre fungovať a naše deti časom pochopia, že mi išlo len o ich šťastie.”

- Najčítanejšie -