Presunúť na hlavný obsah

Aj bez pýtania budete vedieť, či chce sex alebo vzťah: Toto prezradí každého

Partnerské vzťahy

Nemusíte sa ho na to pýtať. Jeho plány s vami môžete jednoducho vypozorovať.

My ženy poterbujeme vedieť väčšinou hneď všetko. Lenže bojíme sa opýtať. Na druhej strane, vytiahnuť na muža otázku "čo od toho vlastne očakávať" hneď na začiatku, sa nemusí vždy vyplatiť. A tak hneď začiatkoch sledujeme, čo muž presne robí, ako reaguje na naše otázky, ako sa ku nám správa... Niektorým veciam prikadáme väčší význam, než je potrebné. Ak však potrebujete silou mocou vedieť, na čom váš vzťah je, skúste sa sústrediť na jednu drobnosť. Má väčšiu váhu na váš vzťah, než by ste čakali.

Prečítajte si: Čo platí na mužov podľa znamenia zverokruhu? Týmto dostane do postele Pannu, Váhy či Škorpióna

Akú veľkú pozornosť venujete priateľovi pri sexe? Teraz nemyslíme, či sa mu snažíte vo všetkom vyhovieť. Skôr myslíme pozornosť tomu, čo on robí. Ako veľmi sa snaží, aby ste boli i vy spokojná. Partner, ktorý sa zaujíma aj o to, či si sex užívate, je presne ten, ktorý chce viac, ako vás len dostať do postele. Pretože, ak by mu šlo len o jedno, na prvom mieste by boli jeho potreby. Ale ak sa vás opýta: "Ako to máš rada?" , tak si môžete byť istá, že jeho záujem o vás je hlbší. 

Mohlo by vás zaujímať: Na letnú dovolenku sme odišli ako zamilovaný pár, domov som sa vrátila sama: Nikdy som si nemyslela, že sa stane toto

Pretože chlap, ktorý chce žene vyhovieť v posteli, si pripravuje pôdu do budúcnosti. Má s vami plány dlhšie, ako pohlavný styk. A práve toto by vám malo byť istou nápovedou k tomu, čo od vás nový objav očakáva a čo môžete očakávať vy od neho. 

Neprehliadnite: Najčastejšie dôvody, prečo nás muži prestávajú milovať vás zrejme prekvapia: Čo ich ženie do náruče inej ženy?

- Najčítanejšie -