Presunúť na hlavný obsah

Drzosť môjho manžela prekročila hranice: Takto som na dovolenke zistila, že má všade okolo samé milenky

Partnerské vzťahy

Myslela som si, že sme na dovolenke len my dvaja. Opak bol pravdou a môj muž po nociach chodil aj tam za milenkou.

Okolo môjho muža sa točili ženy odjakživa. Bola som si toho vedomá, už keď sme sa zoznámili, no ten pocit, že za svoju manželku si vybral práve mňa, ma robil dostatočne sebaistou. Z búrliváka s  bohatou a pestrou minulosťou sa po mojom boku stal ukážkovým manželom. Aspoň to mi tvrdili naši spoloční známi. Po rokoch naivnej ilúzie som sa však presvedčila o presnom opaku.

Čítajte tiež: Tieto znamenia patria medzi najvášnivejšie v spálni: S týmito mužmi sa rozhodne nudiť nebudete

Ženy mu doslova skákali do náruče

Keď sme spolu začali žiť, niektoré veci sa jednoducho nedali utajiť a tak som zistila, že môjmu mužovi často pristávajú v schránkach polonahé aj nahé ženy. Mal takú zásobu fotografií, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani ten najväčší lámač ženských sŕdc. 

Na poslednej dovolenke sme si povedali, že si užijeme čas v dvojici a budeme sa venovať len sebe. Môj muž mal rád pohárik whiskey večer a ísť dolu do lobby baru bol pre neho istý druh relaxu a času len pre seba. Nevadilo mi to. Až do momentu, kým som nezistila pravdu.

Dolu v bare nebýval sám. Omotanú okolo nohy mal istú vyzývavú slečnu, s ktorou viedol vášnivé bozky priamo na verejnosti. Túto ženu sme dokonca stretávali v rezorte. Myslela som si, že mi len nejaká neznáma žena pod parou balí muža. Až taká neznáma však nebola. Keď som si ju vyhľadala na sociálnej sieti, zistila som, že takýchto spoločných večerov bolo oveľa viac a to priamo z miesta nášho bydliska. 

Môj muž si na rovnakom hoteli ubytoval aj milenku

Ubytoval si v rovnakom hoteli manželku aj milenku. Bol až tak chorobne závislý od mileniek, že nedokázal byť desať dní len so mnou. 

Mám tú „nevýhodu“, že po ňom nonstop vyštartuje nejaká žena. Akoby mal v sebe niečo, čo im vysiela aj bez toho, aby si to uvedomoval. Jeho ego a pudy nedokázali čeliť takému veľkému tlaku a začal si túto priazeň žien užívať. Až tak, že sa stali pre neho milenky akousi „drogou“, a teda závislosťou. 

Neprehliadnite: Manželka počas sexu začala robiť jednu vec, ktorou pochovala náš vzťah: Chlapi, stalo sa vám niekedy toto?

Kdekoľvek bol, vždy si niekoho našiel

Vždy keď niekde bol, našiel si milenku. Na jednu noc. Keď som sa dozvedela o prvej, bolelo to a bola som nešťastná. Keď o druhej, nenávidela som ho. Postupne to boli ďalšie a ďalšie a ja mám pocit, že som si zvykla až tak, že sa to stalo súčasťou nášho vzťahu a so mnou to už ani nepohlo.
Vždy mi len vysvetlil, že on nikoho nebalí, to tie ženy po ňom vyštartujú a on sa nevie brániť. Áno, typické klišé, ale keby ste žili s mojím mužom, pochopili by ste to. Jemu naozaj všetky ženy vždy skákali priamo do náruče. 

Keďže sme vo vzťahu len my dvaja, nevadí mi to. Avšak, chcela by som mať deti a v takom prípade si neviem predstaviť mať pre nich otca, ktorý bude toto robiť.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe