Presunúť na hlavný obsah

Manželstvo Catherine Zeta-Jones a Michaela Douglasa trvá 22 rokov: Herečka kedysi neverila, že spolu ostanú tak dlho

Zahraničné celebrity

Dekády trvajúce manželstvá sú v Hollywoode raritou. Ani Catherine Zeta-Jones neverila, že jej manželstvo s Michaelom Douglasom vydrží dodnes. Kedy zmenila názor?

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas oslávili výročie svojej svadby 25. septembra, šlo o dvadsiate druhé v poradí. Keď sa obhliadneme do minulosti, ľudia im nedávali veľké šance, nazdávali sa, že pôjde o krátkodobý románik, predsa len je medzi nimi 25-ročný vekový rozdiel. Samotná herečka sa však obávala niečoho iného - a to Hollywoodu. "Nepredstavovala som si 22 rokov. Veď toto je Hollywood!" načrtla Zeta-Jones v šou Good Morning America. 

Je pravdou, že mnoho slávnych manželstiev stroskotalo, pod viaceré rozvody sa podpísalo vzájomne odcudzenie a vzdialenosť. Catherine a Michael boli stále spolu a bez ohľadu na čas strávený pokope si vždy vedeli užívať spoločnosť toho druhého. To však neznamená, že nemali problémy, aj oni potvrdzujú frázu, že dokonalé manželstvo neexistuje. 

Prečítajte si: Ryan Reynolds má tri dcéry a praje si štvrtú: V manželke našiel životnú lásku vďaka dvojitému rande, ktoré nedopadlo najlepšie

Po trinástich rokoch manželstva spadli do krízy, no napokon sa im ju podarilo zvládnuť. Šesťmesačná pauza bola ťažkou skúškou, počas ktorej si obaja uvedomili, ako veľmi sa potrebujú a ako veľmi si chýbajú. "Nie je možné mať len dobré obdobia, ak sa vedľa tej istej osoby budíte každý deň. Vedľa Michaela sa deň čo deň budím už skoro 25 rokov. Milujem byť vydatá, ale keď sa nad tým zamyslíte, je to šialená vec," uviedla pre Daily Telegraph Zeta-Jones.

Manželstvo tejto dvojice je postavené na pevných základoch. Okrem vzájomnej lásky a rešpektu v ňom nechýba podpora, zmysel pre humor a porozumenie. Strážia si svoj osobný priestor a ani jeden z nich na úkor druhého nepotláča svoje záujmy. 

Prečítajte siBeyoncé a Jay-Z zažiarili na gala: Najslávnejší pár šoubiznisu nerozdelila ani nevera, v niečom ich vzťah ale zmenila

"Sme celkom tichí a vážime si súkromie. Našli sme ale odvahu vyjsť si na večeru. Ideme na červený koberec, potom ideme domov a za všetkým zatvoríme dvere. Žijeme veľmi jednoducho, ale máme veľa záujmov," povedala herečka s tým, že Michael je k nej stále veľmi pozorný. "Vždy mi kúpi niečo, čo milujem a čo si vážim. Má to veľkú sentimentálnu hodnotu."

- Najčítanejšie -