Presunúť na hlavný obsah

Nový rok, nový začiatok: Naša bývalá reprezentantka po desaťročnom manželstve žiari šťastím po boku šarmantného Francúza

Slovenské celebrity

Láska si vždy zaslúži ďalšiu šancu. Presvedčila sa o tom aj naša niekdajšia najúspešnejšia slalomárka Veronika Zuzulová, ktorá po dlhoročnom manželstve s nešťastným koncom našla lásku v šarmantnom Francúzovi, s ktorým ju spája vášeň k lyžovaniu i horám.

Nielen v slovenskom športe, ale i osobnom živote dokázala veľa. Veronika Zuzulová sa roky rokúce držala v elitnej skupine svetových lyžiarok, našu krajinu reprezentovala v slalome takmer dve dekády, počas ktorých získala i prestížne Krištáľové krídlo. 

Športovú kariéru ukončila v marci roku 2018, jej posledné veľké podujatie boli zimné olympijské hry v Pjongčangu. Už vtedy bolo jasné, aká etapa v jej živote bude nasledovať. "Byť matkou bude prvým projektom," prezradila vtedy pre francúzske médiá. A tak sa i stalo. 

Ešte v tom roku exlyžiarka porodila syna, ktorému spolu s francúzskym manželom Romainom Velezom vybrali meno Jules. Chlapček prišiel na svet šesť rokov po tom, ako si jeho rodičia vymenili manželské sľuby. Roky sa javili ako spokojný a harmonický pár, okrem vzájomných sympatií ich spájala aj vášeň k lyžovaniu, napokon Velez Veroniku i trénoval. 

Prečítajte si: Nela Pocisková zverejnila fotku z detstva: Fanúšičky zaujal jej otec, zhodujú sa, že je fakt fešák

Bok po boku strávli desať rokov, po ktorých sa rozhodli ísť každý svojou cestou. Verejnosť sa o ich rozvode dozvedela vlani v lete, bývalá reprezentantka to oznámila cez Instagram. "Bolo to úžasné dobrodružstvo. Bude znova, iba iné a s tým najdôležitejším, čo nám život dal. Jules navždy," napísala vtedy Zuzulová k spoločnej fotke s Romainom. Pod ich rozvod sa malo podpísať vzájomné odcudzenie, vrak spolu netrávili dostatok času. 

Ako sa ale hovorí, kde niečo končí, niečo nové začína. Veronika už žiari šťastím po boku iného, je ním šarmantný Francúz Gasp Valette. Nie je jasné, koľko už spolu chodia, Zuzulová zverejnila jednu z ich spoločných fotiek v týchto dňoch. V novom roku tak priznala nový začiatok. 

Prečítajte siPrvý raz sa stala mamou tesne pred 50-tkou: Figúra Eriky Judínyovej zostáva bez zmeny vyše dekády

Dvojicu spája láska k lyžovaniu a horám, vyzerajú šťastne a veríme, že im to spolu vydrží čo najdlhšie.