Presunúť na hlavný obsah

Prvý raz sa stala mamou tesne pred 50-tkou: Figúra Eriky Judínyovej zostáva bez zmeny vyše dekády

Slovenské celebrity

Erika Judínyová patrí medzi ženy, ktorých pôvab a krása odolávajú násosom času. Rokmi sa nemení tak ako jej pleť, tak i postava. Tieto fotky to len dokazujú.

Meno Eriky Judínyovej je stálicou nášho šoubiznisu. Očarujúca moderátorka známa z televíznej relácie Smotánka je už desať rokov šťastná po boku svojho partnera Štefana Skrúcaného. O ich vzťahu sa verejnosť dozvedela na jar 2012, pričom viacerí si mysleli, že pôjde len o románik, prominentnej dvojici nedávali veľké šance. Dnes vieme, ako veľmi sa mýlili.

Judínyová a Skrúcaný, ktorí sa vzali v roku 2015, majú jeden z najstabilnejších vzťahov v slovenskom šoubiznise a dcérku Ellu. Tú privítali na svet pred dvoma rokmi, Erika odrodila ako 49-ročná. 

Za najkrajší titulu v živote ženy - mama - je nesmierne vďačná. Prvé mesiace tehotenstva prebehli v tajnosti, Judínyová ich prežila v absolútnom súkromí a bez stresu.

Prečítajte siDvojdňový povianočný detox, ktorý telo prečistí a vráti vám vaše krivky: Stavte na kombináciu týchto troch potravín

Na vytúžené bábätko sa veľmi tešili, vidno, že Eriku obdobie materstva napĺňa. Nevidno ho však na jej figúre. Moderátorka si roky rokúce udržiava štíhlu líniu, pod ktorú sa nepodpísal ani pôrod. Tieto fotky sú toho dôkazom.

Záber v čiernych šatách vznikol v roku 2011 pri príležitosti svadby Sisy Sklovskej, model známej moderátorke zvýraznil útly driek a štíhle nohy. 

Prečítajte siNádherná správa, gratulujeme! Adela a Viktor Vinczeovci majú dôvod na radosť, už mesiac majú doma bábätko!

Erika vyzerá rovnako výborne aj na fotke z roku 2019, kedy stavila na kombináciu čiernych nohavíc a zelenej blúzky. 

Svieža zelená jej mimoriadne svedčí, siahla po nej i vlani v septembri v podobe priľahlých letných šiat. Tie nádherne podčiarkli jej krivky, ktoré vyše dekády neprešli viditeľnou zmenou.