Presunúť na hlavný obsah

Z Vanesky je už veľká slečna: Dcéra obľúbených športovcov patrí medzi najštýlovejšie dievčatká nášho šoubiznisu

Slovenské celebrity

Manželka slovenského futbalistu Michala Mravca Tatiana Žideková je hrdou mamou trojročnej dcérky Vanesy, ktorá je jej malou kópiou.

Športovkyňa Tatiana Žideková našla šťastie po boku Michala Mravca. Hoci pôsobia, akoby sa poznali večnosť, pravdou je, že sa dali dokopy v roku 2018. Počas štyroch rokov sa stihli nielen zamilovať, ale i zasnúbiť a priviesť na svet prekrásne dievčatko, ktorému vybrali meno Vanesa. 

"Tak a už sme traja. Najkrajší pocit v mojom živote. Mať pri sebe tohto úžasného muža a držať v náručí našu malú žabku," napísala po pôrode Tatiana, ktorá sa netajila tým, že sa stala tou najšťastnejšou ženou pod slnkom.  

Materstvo ju celú rozžiarilo, jej malá princezná nielen ju, ale i Michala naplnila obrovským šťastím, Dnes má tri roky a bezpochyby môžeme povedať, že Vaneska patrí medzi najštýlovejšie dievčatká nášho šoubiznisu

Niet sa čomu čudovať, Žideková sa okrem dokonalej postavy, úspešnej kariéry a krásnej rodiny pýši aj skvelým zmyslom pre módu. Perfektne dokáže zladiť športové a elegantné kúsky, jej outfity teda nie sú len pohodlné a praktické, ale i chic a ženské. 

Prečítajte siVo svojich dcérach našli najlepšie kamarátky: Ktoré úspešné Slovenky sa pýšia týmto ukážkovým vzťahom?

Vaneska je tak mini kópiou svojej štýlovej mamy. Naposledy sa ukázala v prekrásnej zimnej bundičke lososovej farby s bielym nákrčníkom akoby z plyšu.

Prečítajte si: Darina Lola sa poriadne vytiahla do krásy: Do vienka dostala tie najlepšie gény a platí to i o postave

Outdoorové kúsky u nej striedajú tie elegantné, malá slečna žiarila šťastím i v červených zamatových šatách, tiež jej svedčia športové súpravy, ktoré sú tak blízke i samotnej Tatiane.