Presunúť na hlavný obsah

Zamatová revolúcia: Prečo treba mať tieto kúsky v šatníku?

Móda

Podmanivý zamat, ktorý ženy milovali v 90. rokoch, opäť začína kraľovať šatníkom. Viete však ako ho nosiť a na ktorých kúskoch vyzerá dobre?

Zamat zažíva renesanciu a je späť na scéne. Ide o materiál, ktorý skrátka fashionistky baví. Treba však vedieť ako ho nosiť, keďže je v určitom zmysle celkom špecifický. Aj ten najobyčajneší look, dokáže premeniť na mimoriadne štýlovú záležitosť. Prináša so sebou eleganciu a prijateľnú dávku luxusu.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Luxus a sofistikovanosť

Nežnosť, ženskosť a romantika. To všetko sa snúbi v lesklých kúskoch zo zamatu. Takéto šaty sú prejavom sofistikovanosti a jedinečného štýlu samotnej nositeľky. Dokážete nimi navodiť sviatočnú atmosféru, no môžete si ich vziať aj na bežný deň.

To, čo s nimi vyčarujete, záleží aj od doplnkov, po ktorých siahnete. Ak vám ide o nadčasový kúsok, zvoľte šaty po zem. Tie nikdy nevyjdú z módy. Ale fajn je aj midi dĺžka.

Zamat girl  

Opulentné kúsky so sexi strihom vás premenia na neprehliadnuteľnú. Áno čižmy zo zamatu, patria do tejto kategórie. Sú však skôr pre odvážnejšie duše. Môžete ich kombinovať dokonca so športovejšími outfitmi. V tomto prípade však buďte pri doplnkoch už skôr striedmejšie. 

Sexi puf efekt

Veľmi obľúbené sú aj zamatové tuniky. Je to dobrá voľba pre ženy, ktoré si takýmto kúskom v šatníku nie sú úplne isté, no v určitom zmysle, po ňom túžia. Čo sa týka farieb, klasikou je určite vínová, či tmavozelená. Nemusíte sa báť ani staroružovej, prípadne fialovej.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Vrámci strihu tuniky zvoľte skôr volnejšiu. Budete pôsobiť ležérnejšie, no zároveň s puncom luxusu. Vtedy viete takýto kúsok kombinovať aj s jeansami. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe