Presunúť na hlavný obsah

Zimná nevesta: Aké svadobné šaty zvoliť v tomto období?

Móda

Keď pripravujete svadbu v zimnom období a rozmýšľate po akých šatách a doplnkoch siahnuť, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi. Budete pôsobiť nežne a rozprávkovo. Presne také sú totiž aktuálne trendy v tejto oblasti.

Ak aj vás čaká svadba v zimnom období, pozrite sa spolu s nami, aké šaty sú v tejto sezóne hitom a v čom rozhodne zažiarite. Áno aj veľký deň pod snehovou pokrývkou, môže byť viac ako magický. Keď však chcete, aby vás okrem lásky hrialo na šatách aj niečo navyše, vieme čo vás urobí neodolateľnou. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Každá z nás je unikátna a jedinečná a presne tak chce pôsobiť aj počas svadby. Hoci nie veľa neviest túži po svadbe v zimnom období, tieto majú svoje čaro a celkovo iný pôvab. Len treba o niečo intenzívnejšie myslieť na to, ako celkový look koncipovať. Predsa len s úplne odhalenými ramenami a dekoltom, to asi neustojíte. 

Úzka silueta, dlhý rukáv a satén v kontraste s bohatou pelerínou

Túto sezónu sú opäť veľmi obľúbené pelerínky a elegantné kabátiky, ktoré sa tešile obľube v 90. rokoch. Silueta so zníženým pásom, bohaté zdobenie výšivkami a korálikmi, ale aj rovné strihy, to všetko si k nim môžete vziať.

My však odporúčame držať sa skôr minimalistickej línie, s ktorou zdôrazníte eleganciu a pôvab. 

Jemné svetríky, ktoré zdôraznia pôvab a čistotu

Elizabeth Taylor priniesla srdiečkový výstrih, svadba Grace Kelly s monackým kniežaťom vrátila konzervatívny strih vrchnej časti a dominantnej nadýchanej sukni, no a dnes sú práve tieto strihy opäť veľmi populárnymi.

K nim si môžete vziať jemný svetrík z alpaky, ktorý dokonale dotvorí celkový vizuál a pridá vám na nežnosti. Farebne však v tomto prípade určite choďte do snehobielej.

Okázalé 80. - tky pre rebelské duše

Čo sa týka materiálov, tak aj v zime je dobrou voľbou hodváb, satén a čipka. Nebojte sa  ani prepracovaných a výraznejších detailov, ktoré možno pôsobia o niečo okázalejšie, ale niektorým ženám sa vyslovene hodia. Extravagancia 80. rokoch hlási comeback vo veľkom a toto je tá správna cesta.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe