Presunúť na hlavný obsah

Úlohu mamy si naozaj užíva: V dcérke našla Táňa Pauhofová ozajstné šťastie

Slovenské celebrity

Charizmatická herečka Táňa Pauhofová si úlohu mamy naozaj užíva. Jej dcérka je skutočne malým splneným snom a pre herečku predstavuje celý vesmír.

Žije svoj sen

Očarujúca Táňa Pauhofová už roky patrí medzi naše najúspešnejšie herečky. 39 ročná kráska získala prvú výraznejšiu rolu vo filme Kruté radosti. Spolupracovala dokonca so známou poľskou režisérkou Agniezskou Holland na filmoch Jánošík a Hořící keř, v ktorom stvárnila prokurátorku Dagmar Burešovú.

Diváci si ju obľúbili aj z filmu  Evity Urbaníkovej - Všetko alebo nič, no rovnako očarila svojim vzhľadom a hereckým talentom v snímkach Šťasný nový rok  a Dobro došli. Venuje sa dabingu, divadlu a je stálou členkou činohry SND. O pracovné ponuky rozhodne nemá núdzu aj keď aktuálne si užíva najkrajšiu životnú rolu. 

Prečítajte siNejestvuje jednotný návod pre šťastnú rodinu: Jasmina Alagič Vrbovská o tom, čo je podľa nej najdôležitejšie

 

Stala sa z nej mama a túto úlohu si vychutnáva plnými dúškami. Svoje šťastie našla táto nádherná a charizmatická herečka po boku hudobného skladateľa Jonatána, ktorý je aj otcom malého dievčatka. Hoci si Táňa súkromie prísne stráži, predsa len fanúšikov občas poteší aj fotkou rozkošnej Míly. 

Dcérka sa jej narodila v októbri a herečka sa jej naplno venuje. Je pre ňu celým vesmírom. Vytúžené dievčatko robí rodičom obrovskú radosť. 

 

Táňa sa podelila aj s fotografiou, kde si spolu pri prechádzke užívajú prvý sneh. Tento rok bude mať herečka asi tie najčarovnejšie a najmagickejšie Vianoce. My sme si isté, že ten najväčší a najkrajší darček už však dostala.

Prečítajte siZdravotné benefity ovsených vločiek z pohľadu odborníka na výživu: Takto ich zaradíte zdravo do svojho jedálnička