Presunúť na hlavný obsah

Idol žien Adam Bardy má srdce len pre jednu, pre svoju Bibi: V deň manželkiných narodenín nepobavil len ju, ale aj celý internet

Slovenské celebrity

Keď sa povie power couple, vybaví sa nám dvojica Adam a Bibiána Bardyovci, rodičia ročného Alana. Sú dokonale zohratí, spolu akoby silnejší a čo je najdôležitejšie, aj šťastnejší. Pre Adama je tak mimoriadne dôležitý 12. október, deň, kedy jeho životná láska oslavuje narodeniny. A zagratuloval jej k nim spôsobom, ktorý je mu vlastný.

Adam, ktorého poznáme z televíznych obrazoviek, má priam magnetickú osobnosť. Okrem ohromnej charizmy je jedinečný aj svojím zmyslom pre humor. Ten pretavil i do narodeninového priania svojej milovanej manželke Bibiáne. "Happy brzdej ma bejby," napísal na úvod k sérii fotiek, ktoré pridal na Instagram. Každý záber vtipne okomentoval. "Na prvej si bola ešte tehotná a budeš mi nadávať, prečo som ju dal prvú, keď tam máš také naložené líca," odhaduje Adam. 

Prečítajte siDominika Cibulková otvorene o druhom tehotenstve: Poňala ho úplne inak, ako keď čakala Jakubka, prezradila dôvod

Druhým záberom je video, ktoré herec "vylepšil" špeciálnym filtrom, ten rozprávajúcej Bibi komicky deformuje tvár. "Druhé video je bez filtrov, ale ľudia musia vidieť pravdu," žartuje Bardy. 

"Tretia nie je moja najsilnejšia, ale ty si tam pekná," poznamenal Adam k fotke číslo tri. Myslíme, že k jeho popisu už netreba nič dodávať. 

Prečítajte siTíto muži patria medzi najideálnejších: Sú dokonalí otcovia a nikdy vám úmyselne neublížia

A štvrtá fotka? Tá zachytáva ich ročného Alana, ktorý do objektívu fotoaparátu špúli ústa, v ktorých má kôrku z chlebíka. Adam nesklamal a opäť ju okomentoval s dávkou vtipu. "A na štvrtej ti s Alanom posielame takúto pusu. Chýbaš nám, milujeme ťa," dodal herec. 

Hercovo prianie venované manželke pobavilo viacerých užívateľov Instagramu, ktorí oslávenkyni takisto zagratulovali. Pridávame sa k nim. Bibi, prajeme ti všetko len to najlepšie, najmä veľa zdravia.