Presunúť na hlavný obsah

Darina Lola sa poriadne vytiahla do krásy: Do vienka dostala tie najlepšie gény a platí to i o postave

Slovenské celebrity

Otec hudobník, mama speváčka a zároveň skvelá tanečnica, niet sa teda čomu čudovať, že 14-ročná Laura Homolová má rytmus v krvi. A to nie sú všetky predispozície, ktoré zdedila.

Dcéra popovej divy Dary Rolins a hudobníka Matěja Homolu dostala do vienka tie najlepšie gény. Platí to o speve, v ktorom sa Lola síce až tak neangažuje, no samotná Dara priznáva, že jej ide pekne. Rolins ale nie je mamou, ktorá by na dcéru tlačila a ktorá by jej určovala budúcnosť, v tomto smere sa snaží ostať zdržanlivou. 

Gény sa nezapreli ani v prípade tanca. Laura ohuruje ladnými pohybmi, ktoré sú vlastné jej slávnej mame. "Si úplne ako tvoja maminka," znie jeden z komentárov pod Dariným videom, ktoré zachytáva Lolin tanec. 

Prečítajte siMalí-veľkí fešáci: Z chlapcov Simony Krainovej rastú lámači ženských sŕdc, mamu nezaprú

Lola sa prejavuje aj na TikToku, kde jej účet sleduje takmer 25-tisíc užívateľov. Na týchto videách je najviac vidno, ako sa vytiahla do krásy, ako sa z nej stala veľká slečna. Svojou štíhlou a vypracovanou figúrou s osím pásom by pokojne mohla konkurovať známym modelkám. 

@kikirikib #ootd lucid dreams pt 3 - marley.

Postava je teda treťou predispozíciou, ktorú má Lola po mame. Dara je nositeľkou typicky ženskej a prirodzene štíhlej figúry, o ktorú sa vždy poctivo starala, najviac jej učarovala jóga.  

Prečítajte siDcéra kráľovnej Letizie čoskoro zatieni slávnu mamu: Z princeznej Leonor sa stáva krásna a pôvabná slečna

“Nemusí to byť dlhé, nemusíte podať stopercentný výkon, ani ísť vždy na plný plyn. Nemusí to byť jóga, môže sa to stať ráno, večer, kedy len chcete. Ale musí to byť vždy o vás. O tom, čo vám robí dobre, čo vás povznáša, hodí do kľudu, do pohody. Vezme a vráti energiu. Otočí ju, vyčistí, vypustí a nasaje, zmení na novú. Lepšiu, krajšiu, zdravšiu. Váš čas, váš priestor. Nájdite ho, užite si ho. Kdekoľvek, akokoľvek, kedykoľvek. Poctivo. Bez výhovoriek," Dara Rolins.