Presunúť na hlavný obsah

Jednoduché, no prekrásne: Nela Pocisková svadobnými šatami ako nevesta očarila, všimnite si šaty od krku dolu

Slovenské celebrity

Krásna nevesta by si bola. Túto pravdivú vetu si prečítala dvojnásobná mama Nela Pocisková, ktorá je so svojím partnerom a otcom svojich detí už takmer desaťročie.

Herečka, speváčka a hrdá mama Lianky a Hektora žije s láskou svojho života už dlhé roky. Ide o veľmi šťastný vzťah, ktorý si tak ako Nela, tak i Filip veľmi vážia, ich vzájomná partnerská symbióza je neprehliadnuteľná. 

Do manželstva sa nehrnú, podstatné pre nich je, že sú spolu ako rodina, ktorej nič nechýba. No ak náhodou ten deň v ich spoločnom partnerskom živote nastane a Nela a Filip si vymenia manželské sľuby, z herečky bude prekrásna nevesta

Svedčí o tom Nelina najnovšia fotka v svadobných šatách, na ktoré dokonale sedí fráza "v jednoduchosti je krása" - dlhé, biele, jednoduché, s mašľou a voľnými rukávmi. "Veru, veru, už by ste to s Filipom mohli zaklincovat. Krásna nevesta by si bola," znie jeden z komentárov pod herečkinou fotkou. Tá vznikla pri príležitosti, kedy stvárňovala seriálovú nevestu. 

Prečítajte siOdhaľte svoj osud a budúcnosť podľa mesiaca narodenia: Aj toto vie veľa prezradiť o vašom smerovaní

"Nie, nevzali sme sa stále, ale asi by som už mala… keď vidím tieto fotky od Stany Topolskej, mala by som tie šaty raz zažiť, v seriáli to bolo už tuším po tretíkrát. A ešte na mieste, kde sa ženil brácho," napísala Pocisková, aby predišla otázkam o vlastnej svadbe. 

Prečítajte siSlovenka zmenila lámača ženských sŕdc na oddaného partnera: Nedávali im šancu, dnes ako rodičia oslavujú 4. výročie

S Tůmom tvorí pár deväť rokov, počas ktorých mu vynosila pod srdcom dve deti. Ako prvý prišiel na svet Hektor, ktorý má šesť, a o dva roky neskôr Liana. Herci si padli do oka na pľaci počas natáčania seriálu Búrlivé víno, v ktorom mali i seriálovú svadbu. Nechajme sa teda prekvapiť, či ju zažijeme aj mimo obrazoviek.