Presunúť na hlavný obsah

Exkluzívne paparazzi zábery z malebnej svadby J.Lo a Bena Afflecka: Nevesta zažiarila v šatách s vlečkou dlhou 6 metrov

Zahraničné celebrity

Svadba roka? Hrdličky Jennifer Lopez a Ben Affleck spečatili svoju večnú lásku vo vidieckom sídle slávneho herca, ktorú má v Savannah v Georgii. Nenechajte si ujsť exkluzívne foto.

Existuje v súčasnosti viac romantickejší pár Hollywoodu? Láska Jennifer Lopez a Bena Afflecka je ako scenár romantického filmu predurčeného na veľkolepý úspech. Po tom, čo dvojica spečatila svoju lásku svadbou v Las Vegas, najnovšie pokračovali svadobnou hostinou pre rodinu a najbližších, ktorá sa konala v Savannah v Georgii v plantážnom dome Bena.

Čítajte tiež: Roger Federer na paparazzi záberoch z pláže: Jeho krásna manželka, Slovenka Mirka, vyzerá teraz po 4 deťoch najlepšie

Romantika, akú poznáme len z filmov

Pohľady Jennifer a Bena hovoria za seba. Dvojica akoby bola prvýkrát v živote zamilovaná. Čistá láska, ale aj vyzretosť z nich robí skutočne silný pár. Dvojica prišla na svadbu štýlovo na lodi a v nádhernom malebnom prostredí si vychutnali prekrásnu svadobnú hostinu. 
Vďaka exkluzívnym paparazzi záberom tak môžete nahliadnuť priamo zhora, ako to vyzeralo počas svadby, ktorá sa konala tri dni a pre hostí bol zabezpečený maximálny komfort.

Nevesta v šatách s vlečkou dlhou 6 metrov a závojom 20 metrov

Jennifer sa vydávala v bielej róbe s krátkym rukávom z dielne Ralpha Laurena. Krásne, jednoduché a pritom také ženské ako sama nositeľka. Svadobné šaty kopírovali postavu a krivky Jennifer, pričom vlečka mala šesť metrov a závoj neuveriteľných dvadsať metrov. Čo bolo krásne je, že ho niesli deti Jennifer a Bena. Mimochodom, exmanželka Bena Afflecka, Jennifer Garner bola taktiež medzi pozvanými, na svadbe sa však neobjavila.

Dress code hostí v nežnej bielej a prírodnom ľane

Celá svadba a hostina pôsobila z leteckých záberov ako z rozprávky. Hostia boli zladení v bielej a ľanovej béžovej, čo ulahodilo oku. Nenechajte si ujsť zábery zo svadby, ktorá sa pokojne môže označiť ako svadba roka 2022.

Neprehliadnite: Táto žena je novým objavom herca Bradleyho Coopera: Je úplne iná ako jeho bývalky, lámač ženských sŕdc je ňou očarený