Presunúť na hlavný obsah

Dcérka Mareka Fašianga je jeho vernou kópiou: Rozkošné dievčatko rastie do krásy

Slovenské celebrity

Obľúbený herec Marek Fašiang si úlohu otecka najskôr skúsil v seriáli a aktuálne si ju užívaj aj v reálnom živote. A vidieť, že táto životná rola mu sadla. Jeho dcérka Olívia rastie do krásy a na známeho otecka sa neuveriteľne podobá!

S dcérkou ho spája krásne puto

Charizmatický herec, dabér a podnikateľ Marek Fašiang sa dostal do povedomia väčšiny Slovákov až vďaka postave v seriáli Oteckovia, ktorý dlhodobo lámal rekordy v sledovanosti. Hoci svoj hlas ako dabingový herec prepožičal už množstvu postáv, vrátane Harryho Pottera, toto bola vrámci jeho popularity u nás, zrejme kľúčová úloha.

Prečítajte si: Ľudia ju vnímajú ako priateľku známeho herca, ona je však viac. Rozhovor s Terkou Bizíkovou

Srdcia žien si získal okamžite. Mladý, charizmatický a sofistikovaný. Presne tak pôsobil. No a práve v obľúbenom seriáli si aj vyskúšal, aké je to byť v úlohe otecka. Skoro pred rokom sa ním stal aj v reálnom živote. 

Jeho nádherná snúbenica, modelka Tereza Bizíková mu v decembri porodila dcérku, ktorá čoskoro oslávi prvé narodeniny. 

No a ako dievčatko rastie vidieť, že sa na ocina neuveriteľne podobáVeľké modré oči, plavé vlásky a rysy, ktoré má po Marekovi sú na prvý pohľad evidentné. Aj keď povahovo sa Olívia určite ešte len formuje, vrámci výzoru je zatiaľ kópiou svojho známeho tatina. 

Pokiaľ ste si v duchu položili otázku aký je Marek ocko, nám to v nedávnom rozhovore prezradila jeho snúbenica Tereza.

"Marek sa úplne zmenil. Je z neho poriadkumilovný, starostlivý ocko. Musím priznať, že som veľmi milo prekvapená a dúfam, že mu to vydrží, čo najdlhšie. A možno to pripisujem aj tomu, že bol pri pôrode a videl, aký je to zážitok."

Skutočne teda zrejme platí, že rodičovstvo zmení každého. A na tejto rodinke vidieť, že dcérka vzácne puto medzi snúbencami len upevnila. Všetci spolu žiaria a je jasné, že spoločné chvíle si vychutnávajú na úplné maximum!

Neprehliadnite: Martina Krnáč Valková dnes žije inak ako kedysi: Ako sa materstvom zmenil život svetovo uznávanej topmodelky?