Presunúť na hlavný obsah

Po pôrode predviedla dokonalú figúru: Tereza Bizíková vyzerá pár mesiacov po narodení dcérky neskutočne

Slovenské celebrity

Nádherná modelka, snúbenica obľúbeného herca Mareka Fašianga, vyzerá neskutočne. Len pár mesiacov po tom, ako sa stala mamou má opäť krivky bohyne. Ako to táto žena robí?

Aktívny životný štýl prináša množstvo benefitov

Sympatická a krásna Tereza Bizíková sa len pred nedávnom stala mamou, no na letnej dovolenke v Španielsku, predviedla absolútne bezchybnú figúru. Odkedy má dcérku úplne žiari a určite jej materstvo len pridalo na atraktivite.

Čítajte tiež: Dara Rolins žiari na všetky strany: Zamilovanosť až po uši ju omladila o niekoľko rokov

Známa kráska za každých okolností vyzerala skvele a vidieť, že sa o svoje telo poctivo starala. Nie je však v tomto smere vôbec prvoplánová, ale vždy bola veľmi akčná a aktívna. A vlastne sa to nezmenilo ani po narodení dcérky.

Z malej Olívie sa postupne stáva skvelá parťáčka a s rodičmi už okrem dovolenky v Španielsku absolvovala aj prvú väčšiu túru v Tatrách. 

Marek a Teraza radi cestujú, spoznávajú nové miesta a svojej dcérke chcú ukázať svet. No a zrejme akčná a aktívna povaha známej kráske pomáha k tomu, že vyzerá skvele. 

Neprehliadnite: Moderátorka Lenka Raimanová leto zbožňuje: So svojimi tromi chlapmi si užila akčnú dovolenku

Je neustále v pohybe, venuje sa malej a popri tom je aktívna v modelingu, v ktorom je mimoriadne úspešná. Práve spojenie spokojného, šťastného, harmonického bytia, s aktívnym životným štýlom je podľa nás receptom ako vyzerať perfektne!