Presunúť na hlavný obsah

Vanessa svojou krásou čoskoro zatieni slávnu mamu: Andrea Verešová má doma princeznú, ktorej odovzdala tie najlepšie gény

Slovenské celebrity

Andrea Verešová nie je len úspešnou modelkou svetového formátu, ale taktiež aj hrdou mamou dvoch detí. Jej prvorodená Vanessa má všetky predpoklady na to, aby šla v maminých šľapajách. Táto myšlienka znova ožila po tom, ako sa objavili bok po boku na spoločenskej udalosti, čo sa nestáva často.

Z dcér slávnych modeliek sa väčšinou tiež stanú modelky. Stalo sa tak v rodine Heidi Klum, Kate Moss, Cindy Crawford, Pat Cleveland a ďalších. Pokračovať v šľapajách slávnej mamy by pokojne mohla aj Vanessa Volopichová, dcéra Andrey Verešovej, ktorá odštartovala modelingovú kariéru v roku 1999 a na výslní sa drží dodnes.

Prečítajte siVIDEO: Najznámejší tréner a kouč Jany Landl: Mladé baby majú výborné predispozície byť modelkou, nemajú však pohyb

Andrea totiž Vanesse odovzdala tie najlepšie gény - symetrické a zaujímavé črty tváre, prirodzene štíhlu postavu a samozrejme výšku. Vidno to na najnovších fotkách dvojice - Vanesse chýba už len pár centimetrov, aby prerástla hviezdnu mamu. 

Tínedžerku to však na prehliadkové móla neťahá, učaroval jej svet športu, konkrétne snowboarding. Lásku k zimným športom zdedila po otcovi Danielovi Volopichovi a prerástla u nej do profesionálnej roviny. Vanessa na svahu žne jeden úspech za druhým, dokonca triumfovala aj na detskej olympiáde, z ktorej si odniesla zlato. 

Prečítajte si: Martina Takáčová je pre ženy vzorom i motiváciou: Nejde jej len o to, aby ste mali krásnu postavu

Verešová je na svoju dcéru nesmierne pyšná, v snowboardingu ju plne podporuje a je šťastná, že sa venuje tomu, čo ju napĺňa. "Som na teba taká hrdá a vďačná, že môžem byť tvojou mamou. Žiadne slová nedokážu vysvetliť, ako veľmi ťa milujem!" napísala Andrea svojej dcére pri príležitosti narodenín. 

Z Vanessy vyrástla 15-ročná slečna, ktorá krásu a pôvab zdedila po mame a športový talent po otcovi. Myslíme si, že o nej ešte budeme počuť, má našliapnuté na veľmi úspešnú kariéru snowboardistky. 

- Najčítanejšie -