Presunúť na hlavný obsah

Kaia Gerber dobýja prehliadkové móla: Tieto rituály krásy si mladučká modelka osvojila od svojej mamy

Zahraničné celebrity

Je mladá, talentovaná a úspešná. Kaia Gerber si pomaly, ale isto podmaňuje modelingový svet. Čo si vrámci beauty rutiny osvojila od svojej známej mamy?

Rutina mojej mamy a jej životný štýl sú mi naozaj blízke

Podoba mladučkej Kaii na jej mamu Cindy Crawford je neskutočná. V niektorých prípadoch sú skutočne na nerozoznanie. Azda aj to dcéru jednej z najúspešnejších topmodeliek 90. rokov, predurčuje na úspech vo fashion svete.

Kaia sa objavila na obálkach Vogue, či Glamour, navrhla kolekciu s Karlom Lagerfeldom, pre ktorého bola obrovskou múzou. Predvádzala pre Rafa Simonsa, Pradu, LV, Burberry, Calvin Klein, Chanel, či Fendi. A jej úspechy budú rozhodne pokračovať ďalej.

"Moja mama bola vždy pre mňa veľkým vzorom a máme naozaj pekný vzťah. Keď som bola malé dievčatko, nikdy som vlastne netúžila byť modelkou. Na mame som videla, čo všetko musí tomuto svetu podriaďovať."

Prečítajte si: Natalia Vodianova tesne pred 40tkou žiari: Modelka nedá dopustiť na trik, o ktorom jej vravela už jej mama

"A hovorila som si, že toto nikdy nebudem chcieť. No ako som rástla, tento svet ma tak nejako prirodzene pohltil. Dokonca mama sama chcela aby som sa čo najdlhšie držala v úzadí," prezradila pre Glamour.​

Vo svojej mame má však veľký vzor a hoci porovnávanie k nej príliš nemusí, je pre ňu skutočne inšpiratívnou ženou a v mnohom sa práve ňou necháva viesť. 

"Nerada sa s ňou fotím, pretože je neskutočne nádherná. Vyzerá, že vôbec nestarne a to sa mi zdá celkom nespravodlivé. Je úplne neskutočná a inšpiratívna vo všetkých smeroch." 

Osvojila si však beauty rutinu svojej mamy, na ktorú nedá dopustiť. 

To čo samotná Cindy miluje vrámci starostlivosti o seba sú oleje. Nedá dopustiť na rybí a kokosový olej. Rybí olej si dopraje vždy pred hlavným jedlom, keďže eliminuje chuť na sladké a zvyšuje schopnosť tela rozložiť tuky.

Kokosový zase používa na pleť a vlasy. Jeho hlavnou ingredienciou je kyselina laurová. Práve tá dokáže zabezpečiť regeneráciu vlasového vlákna, zvyšuje jeho pevnosť a lesk a rovnako prospieva aj pokožke. Takisto si každé ráno  dopraje masáž s kockou ľadu. 

"Rutina mojej mamy je mi veľmi blízka. Je to podľa mňa naozaj cesta ako vyzerať roky dobre. Veď sa len pozrite na to, aká je ona dnes. Nádherná!"

Mohlo by vás zaujímať: Takto sa zmenil život kráľovnej v izolácii: Čoho všetkého sa Jej veličenstvo muselo vzdať?

- Najčítanejšie -