Presunúť na hlavný obsah

Ulovila ďalšieho hereckého sexsymbola. Kaia Gerber má po nevydarenej láske novú známosť

Zahraničné celebrity

Je krásna, úspešná a o pozornosť opačného pohlavia zrejme bojovať nemusí. Len 20-ročná modelka to dokázala svojím novým objavom, ďalším populárnym hercom, s ktorým začala randiť len nedávno.

Americkú modelku Kaiu Gerber neptreba verejnosti predstavovať. Ani tí, ktorí nepoznajú mená súčasných hviezd, totiž mladú krásku spoznávajú - a to vďaka slávnej mame. Kaia je totiž dcérou ikonickej topmodelky Cindy Crawford a rovnako, ako slávna mama, aj ona sa vybrala cestou modelingu. Napriek tomu však verejne priznáva, že práve porovnávanie s mamou je niečo, čo je najviac ubližuje. 

Vo svete šoubiznisu sa snaží presadiť sama - pomocou vlastného talentu. Okrem modelingových prehliadok či kampaní, ktorých má ako 20-ročná za sebou už neúrekom, sa totiž pustila aj do herectva. Postavu si zahrala aj v seriáli American Horror Story a po tejto skúsenosti otvorene priznáva, že jej svet tohto typu umenia učaroval. Čo to sa naučila aj od svojho dnes už expriateľa, známeho herca Jacoba Elordiho, s ktorým tvorila pár vyše roka. 

Prečítajte si: Len 10-ročná dcérka známej speváčky všetkým vyrazila dych. Stala sa z nej kópia svojej mamy

Po mesiaci nová láska 

Rozchod dvojice prišiel skutočne nečakane, no napriek tomu zostali títo dvaja priateľmi. „Kaia ma mnohému naučila - najmä tomu, ako zvládať slávu,'' prezradil v rozhovore Jacob, ktorý si napriek tomu, že patrí k najobľúbenejším vychádzajúcim hviezdam, v tomto nechal poradiť od Kaii. Tá sa s paparazzmi, médiámi, ale aj celkovou slávou vyrovnávala kvôli slávnej mame už od detstva. 

Tentokrát však paparazzov nezaujíma kvôli slávnej mame, ale kvôli vlastnému, osobnému životu. Ani nie mesiac po rozchode sa po jej boku začal objavovať ďalší známy herec, Austin Butler. Ten v minulosti dlhé roky randil s herečkou a speváčkou Vanessou Hudgens. Donedávna ho médiá dokonca spájali s dcérou Johnnyho Deppa

Zdá sa však, že nakoniec zakotvil pri mladej modelke. O 10 rokov starší herec momentálne trávi s Kaiou všetok svoj voľný čas a svojou láskou sa veru netaja. „Áno, Kaia a Austin spolu randia. Všetci ich priatelia si myslia, že sú spolu zlatí,'' vyjadril sa zdroj pre magazín People.

Neprehliadnite: Mať vzťah so sebou je dôležitejšie, než byť s niekým nasilu. Speváčka Selena Gomez o tom, prečo je sama

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe