Presunúť na hlavný obsah

Len 10-ročná dcérka známej speváčky všetkým vyrazila dych. Stala sa z nej kópia svojej mamy

Zahraničné celebrity

Nie je žiadnym tajomstvom, že deti slávnych rodičov majú cestu k úspechu o čosi kratšiu, než ostatní. Platí to ozvlášť v prípade, ak sa jedná o tie najznámejšie celebrity sveta.

Meno speváčky Beyoncé Knowles je známe hneď viacerým generáciam. Popová kráľovná začínala svoju kariéru totiž už pred 25-timi rokmi a darí sa jej do dnešného dňa. Z mladej tínedžerky s obrovským hlasovým rozsahom sa stala jedna z najsúpešnejších speváčok sveta. Nielen jej skladby, ale aj vystúpenia či tanečné choreografie sú často oceňované prívlastkami ako ikonické a jedinečné. 

Svoje áno povedala speváčka hudobnému producentovi a raperovi, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Jay-Z. O štyri roky na to sa dvojici narodila dcérka Blue Ivy a už od toho momentu bolo jasné, že ju čaká úspešná budúcnosť. Mala len pár dní, keď ju časopis Time označil za najslávnejšie dieťa Hollywoodu. 

Štýlová po mame

Napriek tomu, že slávni rodičia sľubujú, že Blue Ivy žije naozaj typickým, detským životom - a užíva si s nimi rodinné dovolenky a zároveň rieši veci, ako jej rovesníci, faktom je, že jej život rozhodne k bežnému životu 10-ročného dievčatka nemožno ani prirovnať. Blue sa totiž podarilo zúčastniť niekoľkých veľkolepých projektov, medzi ktoré patrila kampaň pre značku Adidas. Na nej pózovala so svojou mamou, ktorá je dlhoročnou tvárou známeho brandu. 

Objaviť sa stihla aj v klipe svojej mamy, no ak si myslíte, že Beyoncé bola prvá, ktorá svoju najstaršiu dcérku predstavila prostredníctvom hudby, ste na omyle. V čase, keď mala Blue Ivy len pár dní, totiž jej hlas a plač použil do svojej skladby aj Jay-Z. 

Len pred pár dňami oslávila prvorodená dcérka známeho páru 10-te narodeniny, no pri pohľade na fotografiu, ktorú zverejnila na sociálnych sieťach jej babka, by ste to zrejme ani len netipovali. Blue totiž vyzerá mimoriadne štýlovo a na fotke so svojou starou mamou vyzerá ako mladá dáma, ktorá má samozrejme tak, ako jej mama, vycibrený štýl. Nuž, zdá sa, že po Beyooncé zdedila viac než len výzor, čo myslíte?

Neprehliadnite: Akoby svojej mame z oka vypadla. Spoznávate toto dievčatko slávnych rodičov?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe