Presunúť na hlavný obsah

Aj po rokoch patria k najstabilnejším párom šoubiznisu. Vzťah Douglasovcov je príkladom pre mnohé generácie

Zahraničné celebrity

Nielen vo svete šoubiznisu, ale aj v bežnom živote sú rozvody čoraz častejšie. O to vzácnejšie sú páry, ktoré spolu držia napriek všetkým nezhodám.

Písal sa rok 1998, keď sa Michael Douglas zoznámil s charizmatickou herečkou Catherine Zeta-Jones. Dvojica, medzi ktorou bol 25-ročný rozdiel, sa zoznámila skutočne zaujímavým spôsobom, ktorý médiám prezradila samotná Catherine. „Dopočula som sa, že sa so mnou chce Michael stretnúť. Nevedela som však prečo a bola som z toho nervózna,'' prezradila médiám Catherine, ktorej sa ako začínajúcej hviezde podarilo stretnúť so skutočnou hereckou ikonou. 

Na stretnutí jej Michael s vtipom oznámil, že práve ona bude matkou ich detí. Na to sa Catherine trochu zháčila, a tak jej ako ospravedlnenie poslal veľkú kyticu kvetov. Nakoniec sa však ukázalo, že mal herec pravdu. Už niekoľko mesiacov po stretávaní sa totiž Catherine oznámila radostnú novinku, a to, že pod srdcom nosí bábätko. Nasledovali klasické zásnuby, príchod syna a dva roky po ich prvom stretnuí aj rozprávková svadba. 

Spolu v sláve, aj v chorobe

Aj keď by mnohí čakali, že blosková romanca sa skončí čoskoro rozvodom, opak sa stal pravdou. Tri roky po svadbe sa hollywoodskému páru narodila dcérka Carys, z ktorej je dnes veľká dáma. Napriek obrovskej sláve, ktorá sa s menom Douglas nesie, sa rodičia rozhodli vychovávať svoje deti v skromnosti. Ani jedno z detí nezneužívalo slávne meno, práve naopak, v živote im skôr prinášalo viacero nepríjemných situácií. „Myslela som si, že môj otec sa živí vyrábaním palaciniek. Nemala som poňatia, že je slávnym hercom,'' prezradila Carys v jednom zo svojich prvých rozhovorov a dodala, že túto skutočnosť sa dozvedela viac menej v škole.

Tým, že meno Douglas bolo známe každému, aj malé deti vedeli, kto sú rodičia malého dievčatka a často narážali na vekový rozdiel medzi dvojicou. Ten je na deň presne 25 rokov, nakoľko sa obidvaja narodili v rovnaký dátum narodenia - len rozdielny rok. Catherine pri svojom manželovi ostala aj v čase, keď bojoval so zákernou rakovinou. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe