Presunúť na hlavný obsah

Rodinná dámska jazda: Dara Rolins a jej Lola to na koncerte v LA poriadne roztočili, mladá slečna je vernou kópiou svojej mamy

Slovenské celebrity

Leto je ideálny čas na to, aby sme zľavili z tempa a užili si zábavu, tiež je perfektným obdobím, aby sme zbierali zážitky s tými, na ktorých nám záleží. Speváčka Dara Rolins je toho príkladom, svoju milovanú dcéru Lolu vzala do Ameriky a tam si užili koncert, na ktorý budú ešte dlho spomínať.

Speváčka Dara Rolins prežíva mimoriadne šťastné obdobie. Darí sa jej v snáď v každej oblasti vrátane tej partnerskej. Po boku má bývalého futbalistu Pavla Nedvěda, s ktorým jej to skutočne klape. Stále pôsobia ako čerstvo zamilovaný párik, hoci už oslávili prvé výročie svojej lásky. "Dnes je to PRESNE ROK, čo sme si spolu dali našu PRVÚ kávu, na Lago di Garda," napísala 16. júla šťastná Dara zo slnečnej Sardínie, kde sa s Nedvědom plavila na mori.

Prečítajte siMatúš Kolárovský prekvapil radikálnou zmenou imidžu: V novom klipe je z neho úplne iný človek

Zaľúbenci po svojej prvej letnej dovolenke zavítali do Ameriky, za veľkú mláku s nimi letela i Darina dcéra Lola, ktorú má z predošlého vzťahu s Matějom Homolom. Čím je staršia, tým viac je zrejmé, že sa stáva vernou kópiou svojej mamy.

Lola má v 14-tich rokoch vyšportovanú a štíhlu postavu, aká je typická pre speváčku - z fotky to vidno najmä na vyrysovanom a plochom brušku. A po mame má i štýl. Mladá slečna sa na letisku ukázala v chic boyfriend džínsoch, z ktorých jej zdobili bedrá tenké gumičky (pravdepodobne z nohavičiek). K jednoduchému, no veľmi sexi letnému outfitu skvele ladil aj čierny crop top so šiltovkou. 

NeprehliadniteKrásna po mame! Dcéra Karin Haydu má v 18-rokoch postavu bohyne, v plavkách by strčila do vrecka aj modelky

Po prílete do Ameriky si spravili "dámsku jazdu". Šli sa odviazať na koncert hviezdy R&B! A s Usherom to v LA poriadne roztočili. Dara cez svoj Instagram pridala celú sériu stories, na ktorých je aj jej krásna dcéra. Lola si podobne ako mama koncert užila naplno. "Extrémny zážitok. Zbožňujem ho!," zhodnotila ten večer Rolins, ktorá predviedla i  vkusnú manikúru. Vsadila na tvar ballerina a atypický francúzsky štýl. 

Pozrite sa, ako to vyzeralo očami Dary na koncerte megahviezdy.