Presunúť na hlavný obsah

Nela Pocisková je v životnej forme: Po hektickom období vzala rodinu k moru, dve deti sa na jej postave vôbec nepodpísali

Slovenské celebrity

Sú ženy, o ktorých by len málokto povedal, že sú už hrdými mamami. A jednou z nich je i Nela Pocisková. Speváčka a herečka má po dvoch pôrodoch štíhlu a vyformovanú postavu, ktorou by mohla konkurovať aj modelkám.

Nela Pocisková patrí k najobľúbenejším tváram slovenského šoubiznisu. A niet sa čo čudovať, že pre mnohých predstavuje zdroj inšpirácie. Okrem toho, že si dokázala vybudovať úspešnú kariéru a založiť rodinu, si roky udržiava top formu. 

Prečítajte si1. výročie lásky oslávili na Sardínii: FOTO Šťastne zamilovaná Dara Rolins si zaspomínala na prvé rande s Pavlom

Svedčia o tom aj jej najnovšie zábery z rodinnej dovolenky. Bez okolkov môžeme povedať, že Nelina figúra v plavkách je bezkonkurenčná. Pevný zadok, vysekané brucho, vyrysované nohy… herečkine tréningy skrátka neobchádzajú žiadnu partiu. 

Tanec, beh, posilňovanie s vlastnou váhou - Nela na sebe tvrdo maká a najmä pre mamičky je skvelou inšpiráciou, ako sa starať o svoje telo. Speváčka je totiž známa tým, že neholduje žiadnym diétam. "Nikdy som neriešila stravu, ani žiadne diéty. Čím som staršia, tým viac sa zaujímam o zdravú výživu a celkovo zdravý životný štýl. Snažím sa jesť zdravo, všetko s mierou, ale nemám žiadnu diétu," prizana pred časom Nela, ktorá sa vždy spoliehala na pravidelný pohyb, bez ktorého si už nevie predstaviť svoj život. 

Neprehliadnite: Po pôrode predviedla dokonalú figúru: Tereza Bizíková vyzerá pár mesiacov po narodení dcérky neskutočne

Pocisková je tiež známa tým, že patrí medzi matky, ktoré pre svoje ratolesti urobia všetko na svete. So svojím milovaným partnerom Filipom Tůmom má dve krásne deti - šesťročného Hektora a štvorročnú Lianu. Nela sa tak radí medzi najsexi mamičky v našom šoubiznise. Súhlasíte?