Presunúť na hlavný obsah

Prvá dáma Francúzska má po 50-tke výzor femme fatale: Carla Bruni vyzerá ako táto modelka o 30 rokov mladšia

Zahraničné celebrity

Nonšalantnosť, grácia, pôvab i láskavosť. Všetky tieto vlastnosti by mohli byť synonymami mena Carla Bruni - talianskej rodáčky a niekdajšej prvej dámy Francúzska. V 80. a 90. rokoch bola hviezdou prehliadkových mól, ktorým v súčasnosti kraľuje Bella Hadid. Vzájomná podoba týchto dvoch žien je až neuveriteľná.

Carla Bruni je dámou, ktorá si napriek pribúdajúcemu veku drží status skutočnej femme fatale. Tesne pred Vianocami oslávila 55. narodeniny, čomu sa pri pohľade na jej hladkú pleť a štíhlu líniu verí len ťažko. Netají sa tým, že sa o sebe príkladne stará. Cvičenie sa stalo neoddeliteľnou súčasťou jej života, každý deň mu venuje dve hodiny. Rovnako dbá na zdravú a vyváženú stravu, pričom dôraz kladie i na dostatočný pitný režim

"Možno mám postavu a štýl, ale ja sa naozaj snažím zostať štíhla. A nemám problém to otvorene priznať. Záleží mi na tom, aby som bola spokojná sama so sebou. Znamená to teda dve hodiny cvičenia denne, bradlá, eliptické stroje, trochu pilates. Šport je skrátka neomylným trikom, ako si udržať líniu v každom veku. A myslím si, že ja som toho jasným dôkazom!" uviedla raz Bruni, s ktorou sa nedá nesúhlasiť. 

Po 50-tke a dvoch pôrodoch má telo bohyne, s ktorým by mohla konkurovať oveľa mladším ročníkom. Jej dobové fotografie bývajú porovnávané so zábermi 26-ročnej modelky Belly Hadid, ktorá sa radí k svetovej špičke. Tieto dve ženy pôsobia akoby mali spoločné gény, niekto dokonca tvrdí, že vyzerajú ako dvojičky. Ich tvárové črty sú totiž skoro totožné. 

Prečítajte siParížanky prezradili svoje diétne tajomstvá: Na toto nedajú dopustiť a funguje to v každom veku

Keď sa v roku 2018 stretli na filmovom festivale v Cannes, zo žartu si spravili selfie, ku ktorej Carla napísala: "Mám utajovanú dcéru?" 

O rok nato sa vyfotili znova. Carla a Bella skutočne vyzerajú ako mama a dcéra. Tiež si to myslíte? 

Prečítajte siHoroskop manželstva 2023: Tieto znamenia čakajú zásnuby, svadba a zásadné zmeny životného štýlu

Sú podľa vás Carla Bruni a Bella Hadid ako mama a dcéra?

spolu hlasovalo 139 ľudí

Áno
109
Nie
30