Presunúť na hlavný obsah

Tieto dvojičky boli už pred 10 rokmi označené ako najkrajšie na svete: Zarábajú milióny a ešte nie sú ani plnoleté

Zahraničné celebrity

Anjelsky krásne, úspešné a obdivované. No a to ešte neoslávili ani trináste narodeniny. Ava a Leah Clemenets majú od plienok rozbehnutú viac ako slušnú kariéru. Čaká ich rovnaký život ako mali dvojčatá Olsenové?

Dnes zarábajú milióny, avšak popri škole musia stíhať aj náročnejší profesný život

Pochádzajú z mesta anjelov a ich výzor je tiež éterický. Nádherné dvojčatá z Los Angels ešte nemajú ani trinásť, no vďaka svojej mame už majú naozaj veľmi slušne rozbehnutú kariéru v modelingovom a fashion svete. Keď ich mama predstavila svetu a začala pracovať na ich popularite boli ešte v plienkach. Ich kariéra sa naplno rozbehla, keď mali sedem.

"Pamätám si, že ma ľudia na ulici zastavovali a hovorili o tom, aké sú krásne, tak nech ich skúsim dostať nejako do sveta showbiznisu. To mi prišlo nereálne. No aby aby sa uplatnili ako mini modelky sa mi zdalo ako dobrý nápad," prezradila ich matka Jaqi Clements. 

Čítajte viac: Za každým úspešným mužom stojí žena: Lionel Messi sa do manželky zamiloval ako chlapec, ich lásku znásobil bolestivý osud

Objavili sa na stránkach v Harper's Bazaar Brasil, Vogue, Vanity Fair Italia a pracovali pre značky ako American Girl, Janie and Jack, Claires, Skechers, Old Navy, Lands End, Nike, Disney, Hurley, Mattel, Levis, či Target. Ava a Leah sa dokonca podieľajú aj na navrhovaní vlastných kolekcií oblečenia a doplnkov.

"Keď dievčatá začali fotiť, nevedela som o tom absolútne nič. Pred podpísaním zmluvy s mojimi deťmi som nerobila žiadny prieskum s agentami. Dôverujem tým, o ktorých som mala pocit, že majú v priemysle oveľa viac skúseností a o ktorých som si myslela, že by mňa a moje dievčatá mohli viesť správnym smerom. Z väčšej časti sme mali šťastie, že sme našli úžasných ľudí, ktorí nám dali veľa skvelých rád!"

Dnes tak zarábajú milióny, avšak popri škole musia stíhať aj náročnejší profesný život. Chodia po castingoch, fotia, pracujú sami na sebe, no snažia sa byť aj deťmi. Mnohí aj ich mamu vystríhali predtým, aby ich sláva nepohltila príliš a nestalo sa im to, čo sestrám Olsenovým. Veľký tlak a množstvo povinností v detskom veku sa totiž dokáže na človeku podpísať. Najmä, ak si máte ešte užívať hry s kamarátmi a nie mať osemhodinový pracovný čas. 

"Všetko, čo dievčatá robia si vždy odsúhlasíme spolu a jasne si dokážu povedať, čo chcú a čo nie. Nechcem, aby boli prepracované, no bola by škoda, ak by hodili za hlavu, všetko, čo už teraz vybudovali. "

Mohlo by vás zaujímať: Po jej boku sa stal hviezdou, teraz jej to chce vrátiť: Manželka Rogera Federera, Slovenka Mirka, je pre neho láskou života

- Najčítanejšie -