Presunúť na hlavný obsah

Dve znamenia zverokruhu, ktoré vedia uloviť tých najlepších mužov: Tieto ženy robia niečo inak ako ostatné

Partnerské vzťahy

Spomedzi ostatné znamenia tieto ženy robia mnohé veci inak. Vďaka tomu vždy ulovia tých najlepších mužov široko ďaleko.

Zatiaľ čo niektoré ženy snívajú o svojom princovi na bielom koni, ony nečakajú a výzvy hľadajú všade tam, kde sa iné ženy nepozerajú. V dôsledku spomínaného snívania totiž prehliadajú realitu. To sa však netýka žien narodených v nasledujúcich dvoch znameniach. Aj vďaka tomu sa im podarí uloviť vždy tých najlepších mužov v okolí.

Čítajte tiež: Čínsky rok 2023 v znamení Zajaca: Rok narodenia prezradí, na koho čaká láska a kto si finančne prilepší

Všade vidia príležitosť a neboja sa skúsiť viac mužov

Ženy narodené v znamení Barana (21.3.-20.4.) majú dynamickú a divokú povahu s dušou bojovníka. Tak pristupujú aj k mužom. Všade vidia príležitosť a nesmie im nič ujsť. Hľadajú to najlepšie pre seba, ich bujná energia a povaha ich privedie k mužom najrôznejších pováh. Vždy idú priamo k veci a možno vďaka tomu sa im podarí uloviť si tých najlepších mužov.

K ostatným ženám pristupujú tak trochu bezohľadne, to, čo ich zaujíma najviac je blaho ich samých. Akýmsi zázrakom si ich vedia omotať okolo prsta, a to i napriek ich povahe, ktorá je ako húsenicová dráha. Muži ich napriek tomu milujú, zrejme to bude tým, že zažívajú po ich boku dobrodružstvo.

Mužov síce zbalia, ale potom sa nechajú dobýjať

Druhým znamením, ktoré sa radí medzi „najúspešnejšie“ v ulovení si tých najlepších mužov je, ako už isto tušíte, Lev (23.7. – 22.8.). Ženy v tomto znamení majú v sebe energiu ohnivého živlu, pyšnú a hravú povahu. To z nich robí atraktívne bytosti pre mužov, no napriek tomu tých najlepších chlapov si v zástupe hromady chlapov zbalia ony samy. Potom, ako ich ulovia, však nechajú všetko na mužoch a sú rady, keď ich chlapi dobýjajú. 

Neprehliadnite: Horoskop na rok 2023: Zástup milencov či veľká životná zmena a pre jedno znamenie to bude najšťastnejší rok

Ich pyšná povaha, vznešenosť a pocit výnimočnosti je natoľko silná, že muži si nedovolia cúvnuť. Chlapi ich radi obdarúvajú darčekmi a pozornosťou, pretože vedia, že ak by to neurobili, záujem o nich by zo strany Levice klesol. Levice jednoducho potrebujú byť velebené viac ako iné ženy. Žiaľ, je to tak, ale rady sa vyvyšujú.