Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 znamení bude zažívať v nadchádzajúcom roku 2023 najväčšie šťastie: Patríte k nim práve vy?

Lifestyle

Rok 2023 bude pre väčšinu z nás mať opäť horko sladkú príchuť. Prichádzať budú smutné aj šťastné fázy. Napriek prekážkam alebo ťažkostiam žiadny z našich horoskopov nepredpovedá, že by nám šťastie uniklo. No ktoré znamenia budú tie viac šťastnejšie?

Ako informuje portál astrotalk.com, naše šťastie v konečnom dôsledku určuje všetky časti nášho života, či už ide o osobné, pracovné, finančné alebo zdravotné problémy: „Okrem toho zistenie, či budete mať v roku 2023 šťastie práve vy, môže byť presne to, čo potrebujete na to, aby ste vo svojom živote urobili 180-stupňový posun.“ 

Ktoré znamenia zverokruhu teda budú patriť v roku 2023 k tým najšťastnejším? 

Váhy

Váhy budú mať v roku 2023 najväčšiu šancu na lásku, šťastie, úspech. Ako siedmemu znameniu zverokruhu im vládne planéta Venuša, planéta lásky, krásy a hojnosti. Váhy by podľa astrológov mali mať budúci rok skutočne fantastický: „Zažijete úplne nové možnosti a významné objavy prakticky v každej oblasti vášho života. Z väčšej časti pôjdete za svojimi cieľmi a budete sa cítiť splnomocnení na nové akcie. Dôležité úpravy života vám poskytnú páku na rýchlejší pokrok vo finančnej, ale aj domácej sfére vášho života. Finančný zisk aj nové pracovné príležitosti sú pre vás pripravené,“ prezrádza astrologička pre spomínaný portál.

Mohlo by vás zaujímať: Trináste znamenie zverokruhu: Mystický liečiteľ, nebojácny chameleón a ďalšie skryté vlastnosti. Aký je jeho príbeh?

Škorpión

Pre Škorpióna v podstate platí to isté ako pre Váhy. Najmä čo sa týka financií, nových možností, významných objavov, pozitívnych životných zmien či nových pracovných príležitostí. Napríklad ľudia pracujúci v nadnárodných spoločnostiach, budú mať možnosť vycestovať do zahraničia na ďalšie školenie a diverzifikovať svoje možnosti zamestnania: „Vo svojom živote nebudete čeliť žiadnemu nedostatku kvôli dobre umiestneným planétam vo vašom horoskope,“ dodáva astrologička. 

Lev

Tento rok ponúkne Levom niekoľko vynikajúcich možností a musíte mať v úmysle využiť každú z nich. Pripravte sa teda na veľmi aktívny a hektický rok: „Dávajte si však pozor, aby ste vo svojej práci neobetovali kvalitu len preto, že vaše znamenie zverokruhu je v roku 2023 šťastné. Tvrdo pracujte, aby ste vo svojom živote dosiahli väčší úspech. Z pohľadu kariéry je rok 2023 ideálny. Výsledkom budú milióny pracovných miest vo verejnom aj súkromnom sektore,“ objasňuje astrologička a dodáva, že budúci rok nebudete mať šťastie len v práci, ale aj v láske. Vraj sa bláznivo zamilujú tí, ktoré ešte žiadnu lásku nemajú. 

Čítajte tiež:  4 znamenia, ktoré budú najviac ovplyvnené novembrovým zatmením Mesiaca: Čo to pre ne znamená?

Blíženec

Toto bude pre Blížencov vraj jeden zo skutočne najšťastnejších rokov ich života. Konečne začnú realizovať svoje ciele. Ak máte teda zoznam cieľov, začnite na nich pracovať hneď teraz: „Vaše ciele môžu byť rôzne. Tento šťastný rok vás podporí pri realizácii vašich cieľov, či už ide o získanie povýšenia v práci, žiadosť o ruku vašej milej alebo štúdium v zahraničí,“ opisuje ďalej. Rok 2023 vám prinesie obrovské šťastie a budete mať úžitok zo všetkých vecí, ktoré ste sa na ceste naučili.

Býk

Pre Býkov bude úžasný a šťastný najmä začiatok roka 2023, ale šťastie im bude priať aj po zvyšok roka. Astrologička radí: „Možno by ste si teda mohli správne zorganizovať a naplánovať svoje akcie. Zásadné rozhodnutia na nadchádzajúci rok vám odporúčame urobiť začiatkom roka. Najlepší čas na to, aby ste boli požiadaní o ruku, vstúpili do manželstva alebo sa presťahovali do úplne nového bytu.“ Možno to s peniazmi nebude nadmieru ružové, ale za to váš milostný život bude fenomenálny. Avšak ako astrologička na záver prezrádza, ak zmeníte svoj milostný život, môžete dosiahnuť významné šťastie vo všetkých aspektoch, teda nakoniec aj vo financiách. 

Neprehliadnite: Tieto znamenia majú najväčšiu šancu zbohatnúť a uspieť: Odhaľte, ako a kedy sa vám to podarí

Patríte k jednému z najšťastnejších znamení zverokruhu roka 2023 práve vy?

spolu hlasovalo 1018 ľudí

Áno
690
Nie
328