Presunúť na hlavný obsah

Tieto tri znamenia zažijú koncom leta veľké životné výzvy: Nepremeškajte túto príležitosť začať nový život

Zábava

Každé obdobie má svoje čaro a koniec leta nie je výnimkou. Pre tieto tri znamenia predstavuje životnú výzvu, ktorá im dokáže otvoriť dvere do nového sveta.

Pozvoľné tempo, typické pre letné obdobie má niečo do seba. Posledné mesiace sa stali akousi čistkou hlavy mnohých z nás a mohli sme si tak urovnať v sebe nedoriešené veci. Niektorí z nás sa však rozhodli nič neriešiť a nechať veci plávať. Tak či onak, koniec leta bude pre tri znamenia zverokruhu o čosi pestrejší a predostrie im možnosť chopiť sa šance, ktorú im život ponúka a zmeniť ho od základov. 

Čítajte tiež: O jej prácu sa uchádza väčšina žien: Slovenka Mirka sa stala letuškou pre Emirates, čo všetko sa skrýva za pozlátkom?

Blíženci

Občas je fajn nechať veci len tak a neponárať sa ani nijako hlbšie do vlastného vnútra. Ako sa hovorí, čo ťa nezabije, to ťa posilní. Blíženci koncom leta budú vstupovať do novej etapy a čaká na nich kariéra, o akej sa im v poslednej dobe  ani nesnívalo. Stanú sa inšpiráciou pre konkurenciu a to je znamenie, že to robia dobre. Kariérny rast im pomôže nájsť samých seba a uvedomiť si, kým sú. Akékoľvek obavy by mali ísť bokom, teraz je čas na rázne rozhodnutia, kedy sa oplatí riskovať. Máte za dverami úspech, na ktorý ste možno čakali celý život. Rozhodovať by ste sa však mali na základe seba, nie druhých.

Panna

Panny prežívajú počas leta viacero zmien, ktoré už sa s ľahkosťou naučili vnímať ako súčasť života. Koniec leta ich však môže zaskočiť. Vzťahy, ktoré dali na úkor pracovných povinností na vedľajšiu koľaj, si začnú čoraz viac uvedomovať. Až keď o niečo prídeme, si uvedomíme, čo sme stratili. A to je presne ich prípad. Hoci mnohé zotrvávali vo vzťahu, ktorý nemal perspektívu, vymanili sa z neho až po príliš dlhej dobe. Medzitým im však uniklo životné šťastie v podobe niekoho iného. Niekoho, o kom síce tajne v kútiku duše snívali, ale zbavovali sa akejkoľvek snahy niečo pre to robiť. Nie vždy však osud za nás všetko naplánuje. Tieto dni sa z toho poučia a čaká ich výzva v otázkach vzťahov, či sa konečne rozhýbu a prevezmú iniciatívu do vlastných rúk, alebo nechajú čas len tak plynúť.

Mohlo by vás zaujímať: Pozor na tieto 3 znamenia: Svadby a vernosti sa pri nich nedočkáte

 

Kozorožec

Kozorožci potrebujú zažiť sklamanie na to, aby sa veci rozhýbali. Práve to je ich hnací motor. V týchto dňoch si naplno uvedomia vlastnú identitu a konečne spoznajú, čo chcú v živote dosiahnuť. Okolie im je naklonené a mali by sa im viac otvoriť. Ich rezervovanosť sa im doteraz veľmi nevyplácala, ale začiatkom septembra dostanú viacero príležitostí, z ktorých si môžu vyberať. To im dopraje akúsi slobodu v rozhodovaní sa a posilní to ich osobnosť.
Hviezdy im budú nasledujúce mesiace naklonené a tak sa nemusia báť, že niečo stratia. Je to ideálny čas na zmeny, ktoré podliehajú práve možnostiam, z ktorých si môžu vyberať.

- Najčítanejšie -