Presunúť na hlavný obsah

Hľadáte partnera, ktorý bude ideálnym otcom? Muži v týchto troch znameniach sú na to predurčení

Partnerské vzťahy

Veríte, že to, v akom znamení sme sa narodili, má vplyv na to, aké osobnosti z nás budú? Ak áno, tak by ste mali pri týchto znameniach zvýšiť pozornosť. Radia sa totiž medzi najlepších otcov.

Blíženci

Neboja sa žiadnej zmeny a veľmi rýchlo sa jej prispôsobujú. Blíženci sú okrem toho výbornými spoločníkmi vďaka humoru, ktorým radi bavia svoje okolie. Medzi ich najlepšie vlastnosti patria aj komunikačné schopnosti a zodpovednosť. Zároveň sú to racionalisti s priateľskou povahou a vycibreným vkusom. Vyznávajú tradičné hodnoty, majú skvelé organizačné schopnosti a vždy stoja pevne nohami na zemi a sú predurčení na rodičovstvo. Deti milujú, takže sa pri nich nemusíte báť, že všetky rodičovské povinnosti by boli len na vás. Muži narodení v tomto znamení považujú tiež rodičovstvo za najdôležitejšiu vec v živote a prispôsobujú tomu jeho smerovanie. Ak sa raz stanú otcami, v ich očiach nezáleží viac na ničom inom, iba na spokojnosti celej rodiny

Prečítajte si: Znamenia, ktoré majú nad ostatnými v niečom navrch: Muži ich považujú za najatraktívnejšie

Panny 

Sú skromní, vľúdni a veľmi priateľskí. Zároveň si potrpia na poctivosť a spoľahlivosť, a len tak bez boja sa za žiadnych okolností nevzdávajú. Navyše, práve Panny patria medzi tých, ktorí majú rodičovstvo v sebe veľmi zakorenené. Svoje partnerky si preto vyberajú veľmi precízne. Ak teda prejdete ich sitom a ocitnete sa v pozícii, kedy o vás začne rozmýšľať ako o budúcej partnerke svojich detí, verte, že máte vyhraté. Nič lepšie sa vám nemohlo stať. Sen o idylickej rodinke sa pomaly, ale isto rysuje a pri Panne si môžete byť istá, že ak vám príde do cesty čokoľvek, môžete sa na ne spoľahnúť. Nezutekajú. Budú vždy stáť pri vás. 

Neprehliadnite: Podľa času narodenia zistíte, akú povahu bude mať váš potomok: Takto ľahko spoznáte aj muža po vašom boku

Škorpión

Sú to silné, vodcovské typy, ktoré sú zároveň veľmi priateľské a vždy isté tým, čo robia. Ľudí nehádžu do jedného vreca, nebudujú predsudky a vždy sa spoliehajú na svoje pocity. Paradoxne, sú to tiež veľkí sukničkári. Ale to len do tej doby, kým nenájdu ženu, o ktorej budú presvedčení, že je tá pravá. V tom momente sa prepnú a sú z nich celkom iní ľudia. Oddaní partneri a milujúci rodičia. Škorpión v sebe ukrýva chlapčenskosť, detskú naivitu, čo sú veľmi milé vlastnosti pre budúcich otcov vašich detí. Vedia brať život s ľahkosťou, sú za každú srandu, no tiež vedia byť prísne vodcovské tipy. 

Mohlo by vás zaujímať: Čo platí na mužov podľa znamenia zverokruhu? Týmto dostane do postele Pannu, Váhy či Škorpióna

- Najčítanejšie -