Presunúť na hlavný obsah

Znamenia, ktoré majú nad ostatnými v niečom navrch: Muži ich považujú za najatraktívnejšie

Partnerské vzťahy

Prečo práve tieto znamenia sú pre mužov atraktívnejšie než ostatné?

Nejde o nič nové, ani o nič, o čom by ste nevedeli. Možno ste si síce nahovárali, že tomu tak nie je, ale vlastne je. Muž je pudový tvor a či chcete alebo nie, vždy bude ovplyvňovaný sexom. A práve znamenia zverokruhu, ktoré sú na tom podobne, ich priťahujú najviac. Ktoré to sú? 

Prečítajte si: Najčastejšie dôvody, prečo sa ženy v posteli cítia nesebavedomo: Koľké z vás sú si v posteli 100% isté?

Býk

Ženy narodené v tomto znamení sa vyznačujú dvomi vecami - láskou k sexu, no zároveň vyznávajú rodinné hodnoty. Pri Býkovi si môžete byť istý, že žiadne voľnomyšlienkárske nažívanie vám nehrozí. Sú skôr staromódne, keď sa zamilujú, tak sú oddané. A rovnako tak to je v sexe. Akonáhle nájdu partnera, pri ktorom cítia, že je ten pravý, dokážu sa mu odovzdať ako žiadne iné znamenie. A to priťahuje každého chlapa. Ak narazíte vo svojom okolí na ženu narodenú v tomto znamení, mali by ste sa jej držať, naučí sa vás, ako správne vábiť mužov. 

Mohlo by vás zaujímať: Dôvod, pre ktorý by ženy mali aspoň raz navštíviť nudapláž: Vďaka tomuto vám to zmení život od základov

Škorpión

O tomto znamení je všeobecne známe, že sex je pre neho niečo ako návyková látka. Preto sa radia aj medzi najväčších záletníkov. No žena narodená v znamení Škorpióna je hotovou výhrou pre každého chlapa, ktorý je naladený rovnako. Nebojí sa experimentov, práve naopak, je ochotná vyskúšať takmer čokoľvek. Svoju sexualitu dáva najavo, nehanbí sa za ňu a tým dokáže muža upútať už na prvý pohľad. V podstate sú to rovnocenné partnerky v posteli, ktoré hľadá takmer každý. A každý chlap si je pri takejto žene istý, že nuda v spáľni nebude hroziť ani po niekoľkých rokoch. 

Ryby

Ryby sú iné ako predchádzajúce dve znamenia. Sú éterické, energické, rafinované a veľmi citlivé, no zároveň ženské. Muži sa po boku týchto žien nikdy nenudia a zisťujú to už po prvých minútach konverzácie. Preto dokáže toto znamenie pomotať hlavu takmer každému chlapovi. Medzi ich plusové stránky tiež patrí spontánnosť, ktorá fascinuje nejedného muža. Aj zadaného. Takže veľký pozor na ženy narodené v tomto znamení, ak nechcete prísť o svojho priateľa. Ryby veľmi nerozlišujú, čo by mali a nie, ak si niekoho chcú uloviť, nezabráni im v tom nič. Aj ich vytrvalosť a rafinovanosť v tomto smere sa veľmi páči mužom. 

Neprehliadnite: Tieto tri veci radia ženy do kategórie osudovej: Čo považujú muži z dlhodobého hľadiska vo vzťahu za nevyhnutné?

- Najčítanejšie -