Presunúť na hlavný obsah

Podľa hviezd, majú ženy narodené v týchto mesiacoch oveľa väčšiu šancu nájsť si životného partnera

Partnerské vzťahy

Ženy narodené v istých znameniach, majú oveľa väčšiu šancu nájsť si spriaznenú dušu na celý život. Presvedčte sa, či ste tou šťastnou aj vy.

Tieto ženy fascinujú mužov takmer vo všetkom 

Každý z nás má na niečo slabosť. A v láske to platí dvojnásobne. Aj keď astrológia celkom nerozhodne, či ste tá pravá pre vášho partnera, minimálne vám v niečom napovie. Dokonca aj v tom, či máte o niečo väčšiu šancu nájsť si toho životného. Áno, niektoré ženy to majú aj vďaka znameniu, v ktorom sa narodili, o niečo jednoduchšie. 

Neprehliadnite: Tieto znamenia čaká v decembri nečakaná zmena: Posunú sa k veciam, ktoré budú skutočne kľúčové

Pokiaľ ste sa narodili v mesiacoch máj, jún, júl, august, október, november, tak vám muži jednoznačne nevedia odolať a ak vás získajú, chcú si vás udržať celý život. Chlapov totiž vraj najviac priťahujú ženy, narodené v znamení Blíženca, Leva a Škorpióna. Tie považujú mnohí muži doslova za éterické bytosti, ktoré učarujú každému. Dané dámy, teda o pozornosť opačného pohlavia rozhodne nemajú núdzu.

To čo muži na nich zbožňujú, je ich samostatnosť, spontánnosť a zmysel pre dobrodružstvá. Tým nikdy neodolajú.

Aj tomu, že tieto ženy sú v kútiku duše stále malým dievčatkom. Bláznivé, nespútané a nežné. Zároveň sú mimoriadne starostlivé, láskavé. Presne to je niečo, čo muži vyhľadávajú a imponuje im. Majú tendencie ich týmpádom neustále ochraňovať a byť vám nablízku. Jednoducho sú nimi fascinovaní. Vo všetkých oblastiach. 

Čítajte: Muži narodení v tomto znamení, patria medzi najobetavejších: Nájsť takého je lepšie ako výhra v lotérii

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 328 ľudí

Lev
105