Presunúť na hlavný obsah

Recept na šťastný život podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili: V čom tkvie ten váš?

Lifestyle

Znamenie, v ktorom sme sa narodili, nás v mnohom ovplyvňuje. Dokonca v ňom môžeme nájsť recept na šťastný život alebo aspoň nás môže naviesť správnym smerom.

Baran 

Jeho šťastím je práca, v ktorej vidí zmysel života. Je šťastný, keď sa dokáže presadiť a jeho nápady sú ľuďmi okolo neho oceňované. Preto Barani,  hor sa do práce!

Býk

Šťastie Býka spočíva v priateľoch, ale aj luxuse. Býk si potrpí na to, aby si život vychutnal v spoločnosti zábavných ľudí, dobrého jedla, krásnych miest.  Mal by cestovať. 

Čítajte: Ženská sexualita a nevera podľa znamenia zverokruhu: Blíženci túžia po nespútanom sexe, Ryby sú falošné!

Blíženec

Blíženec potrebuje ku šťastiu predovšetkým samého seba a svoju tvorivú myseľ. Mal by sa venovať umeniu. Čím je život pestrejší, tým je on šťastnejší. 

Rak 

Jeho šťastím je rodina, predstavujúca pocit bezpečia. Potrebuje cítiť pevné rodinné zväzky a zázemie. Vtedy mu dáva jeho život zmysel. 

Lev

Šťastný život Leva tkvie v dostávaní všetkého a to plným priehrštím. Chce pozornosť, lásku, peniaze, zábavu, luxus. Takže hľadanie cesty k bohatstvu je často jeho cieľom. 

Panna

Jej šťastím je užitočnosť, ktorú nachádzajú v starostlivosti o iných. To je pre nich naplnením. Mali by sa angažovať v pomoci pre druhých. 

Váhy

Ak Váhy hľadajú šťastie, potom ho nájdu v rovnováhe. Pre šťastný život potrebujú mier a harmóniu v osobnom aj pracovnom živote. 

Škorpión

Škorpióni nachádzajú svoje šťastie o niečo ťažšie než iné znamenia. Šťastní sú, keď majú okolo seba okruh ľudí, ktorí bezhranične veria. Dôvera je pre nich všetko. 

Mohlo by vás zaujímať: Najväčší "klamári" podľa znamenia zverokruhu: Vodnár nás vodí za nos, Rak sa chytá do vlastnej pasce!

Strelec

Strelci sa doslova rodia s kľúčom ku šťastiu. Preto ho aj ľahko nachádzajú a stačí im k nemu naozaj málo. Môžu robiť čokoľvek. 

Kozorožec

Šťastím pre neho je vytyčovanie cieľov a ich plnenie, predovšetkým v práci. Nezabúdajte však, že život nie sú len povinnosti a trocha zábavy tiež neuškodí. 

Vodnár

Kľúčom k jeho šťastiu je sloboda. Nechce byť obmedzovaný nikým a ničím. Je v ňom skrytá poriadna rebélia. Mal by cestovať, aby sa cítil voľný. 

Ryby

Najnežnejšie znamenie, ktoré potrebuje pre šťastný život predovšetkým lásku, romantiku a sny. Toto všetko nachádza v správnom partnerovi.