Presunúť na hlavný obsah

Bájne sirény v znameniach zverokruhu: Ktoré 3 konkrétne si dokážu svojho partnera privábiť bez námahy?

Lifestyle

Vaše znamenie zverokruhu prezrádza veľa aj o vašom prirodzenom šarme či sexepíle. Ktoré zo znamení dokážu najviac prilákať svojich partnerov, ako to robili kedysi bájne stvorenia, sirény?

Ak privádzate do pokušenia, ste jedným z najzvodnejších znamení 

Ako informuje portál bustle.com, každé jedno znamenie zverokruhu má aj svoju zmyselnú stránku. Vašu úroveň zvodnosti určuje planéta lásky, Venuša. No pravdou je, že niektoré zo znamení oplývajú prirodzenou a neodolateľnou príťažlivosťou, ktorá ostatných pôsobí ako magnet. Preto nevieme z niektorých ľudí jednoducho spustiť z očí: „Či už tým, že sa hrajú na hanblivých alebo sú bezostyšne priamočiari vo svojich zámeroch, títo uhladení rečníci využívajú svoj sexepíl, aby nalákali ostatných ako bájna siréna. Ak máte tendenciu privádzať ostatných do pokušenia, môžete byť jedným z najzvodnejších znamení zverokruhu,“ prezrádza astrológ pre spomínaný portál. Ktoré sú teda najzvodnejšie znamenia zverokruhu a patríte práve vy medzi nich? 

Mohlo by vás zaujímať: Najviac rodinne orientované znamenia zverokruhu: Ste jedným z nich?

Býk (20. apríla – 20. mája)

Býk ovládaný Venušou má talent na nastavenie nálady. Dokáže prinútiť ostatných, aby sa cítili pohodlne v jeho prítomnosti. Tieto zemské a romantické znamenia sú skutočne očarujúce. Bez väčšej námahy dokážu zlákať svojich partnerov: „Vládkyňa Býka Venuša riadi všetko, čo súvisí s potešením, takže ľudia narodení v znamení Býka sú super spojení so svojimi piatimi zmyslami,“ hovorí astrológ. 

Čítajte tiež: Akým veľkým klamárom ste podľa svojho znamenia zverokruhu a ako vás iný odhalí?

Lev (23. júla – 22. augusta)

Lev je jednoznačne jedným z najzvodnejších znamení zverokruhu. Lev necíti potrebu skrývať sa, keď sa cíti zvodne, eroticky, a svojím odvážnym a priamym prístupom oklame každého. Toto veselé ohnivé znamenie pozná svoju hodnotu a využíva túto sebadôveru na dosiahnutie toho, čo chce. Levovi vládne Slnko, takže si nemôže pomôcť... Priťahuje a zvádza automaticky, často a rád: „Lev je tiež spojený s piatym domom romantiky, randenia a flirtovania v modernej astrológii, čo mnohí z nich ovládajú,“ prezrádza astrológ.

Neprehliadnite: Prekvapujúce správanie žien na rande: Pred mužom hrajú jednu vec a ako sú na tom muži?

Váhy (23. septembra – 22. októbra)

Váham vládne zamilovaná Venuša: „Schopnosť spoločenského vzdušného znamenia bez námahy spojiť sa s ostatnými umožňuje ich potenciálnym milencom úplne poľaviť v ostražitosti. Váhy sú kardinálne vzdušné znamenie, takže zvádzajú iným spôsobom ako Býk ovládaný Venušou,“ vysvetľuje astrológ. Váhy sú znakom partnerstva, takže si nemôžu pomôcť, partneri ich vyhľadávajú bezprostredne a na každom rohu. 

Ste jedným z troch najzvodnejších znamení zverokruhu?

spolu hlasovalo 447 ľudí

Áno
302
Nie
145