Presunúť na hlavný obsah

Akým veľkým klamárom ste podľa svojho znamenia zverokruhu a ako vás iný odhalí?

Lifestyle

Každý sem tam zaklame. Niektorí z nás sú dokonca hotoví bájkari a klamstvo je ich prirodzenou súčasťou. Akým veľkým klamárom ste podľa svojho znamenia zverokruhu a ako vás iný odhalí?

Ako informuje portál yourtango.com, niekedy zistíte, že niekto klame podľa reči tela alebo aj podľa neustále sa meniaceho príbehu a faktov či detailov v ňom. Niektorých je odhaliť jednoduché, pri iných zase musíte byť dobrý pozorovateľ. Pri ďalších aj takmer nemožné. 

Baran 

Keď klame Baran, dá si záležať na tom, aby vyzeral čo najviac nonšalantný. Je v klamaní celkom dobrý, s výnimkou prípadov, keď klame ľuďom, ktorí ho poznajú ako vlastné topánky. Prichytíte ho, keď sledujete spôsob akým Baran koná, keď ho pri klamstve prichytíte. Ak sa spýtate na to, či je pravda, čo povedal, pokrčí plecami akože mu je jedno, čo si myslíte. 

Býk 

Býk klame opatrne. Svoje klamstvo rozpráva veľmi starostlivo a na opis využíva presné detaily. Ak ho chcete otestovať, či hovorí pravdu, nech príbeh porozpráva znova. Ak použije presne ten istý opis do bodky aj s tými istými detailmi, viete, že je to klamstvo, ktoré má dopredu nacvičené. 

Blíženec

Blíženec je strašný klamár aj keď klame takmer neustále. Odhaliť ho nie je také ťažké. Vo svojich slovách je väčšinou veľmi opatrný. Skôr než sa s vami o klamstvo podelí, postará sa o to, aby mal každú časť svojho príbehu vyskladanú v hlave. No jeho klamstvá sú väčšinou také bizarné, že im ani neuveríte. Bez ohľadu na detaily, ktoré do príbehu vloží a aké slová použije. 

Rak 

Rak je veľmi úprimný. Ak klame, má na to väčšinou dobrý dôvod. No a odhalíte ho tak, že sa vám pri klamstve nikdy nepozrie do očí, lebo sa hanbí, že vôbec klame. Až vám je ho ľúto.

Mohlo by vás zaujímať: Muži manipulátori sa najčastejšie rodia v týchto znameniach: Ak sa chcete vyhnúť nebezpečenstvu, zbystrite!

Lev 

Sebavedomosť Leva mu v klamstve veľmi pomáha. Jeho príbehu jednoducho musíte uveriť a bodka. Spravidla dokáže o svojom klamstve presvedčiť každého. No aj jeho dokážete napokon odhaliť. Ako? Keď vás Lev klame, snaží sa vás prinútiť pochybovať o sebe. Až máte nakoniec pocit, že robíte zo seba idiota, že mu neveríte. 

Panna 

Panna pri klamstve venuje pozornosť detailom. A práve preto ju odhalíte. Tých detailov je až príliš veľa. Ide o nepodstatné, neškodné veci, ale viete, že toto by si skutočne nijaký človek nezapamätal do takýchto podrobností. 

Váhy

Váhy sú ďalšie znamenie zverokruhu, ktoré veľmi ťažko klame ľuďom. Neznášajú konfrontáciu, z klamstva majú zlý pocit. Keď Váhy klamú, budú sa vám vyhýbať ako mor. Nie, že sa vám nepozrú do očí, dokonca nechcú byť v rovnakej miestnosti ako vy, pretože vedia, že ich odhalíte. 

Škorpión 

Škorpión sa rád považuje za najúprimnejšieho a najdôveryhodnejšieho človeka. Škorpión nemá rád, ak ho pokladajú za klamára, radšej povie pravdu. No klame aj on, či chce alebo nechce. Niekedy sa tomu jednoducho nevyhne. Odhalíte ho tak, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa začne rýchlo brániť, keď začnete pochybovať o jeho slovách a vypytovať sa viac. 

Čítajte tiež: Oheň, zem, vzduch, voda: Do ktorého živlu patrí vaše znamenie zverokruhu?

Strelec 

Strelec je v klamstve tiež veľmi dobrý. Keď klame, detailmi sa neobťažuje. Nepotrebujete sa uistiť, že mu veríte. Správa sa podobne ako Baran, pokrčí plecami, je mu to jedno. 

Kozorožec

Kozorožec je rovnako skvelý klamár. Pri klamstve dokáže mať priam pokerovú nehybnú tvár a nevyčítate z nej celkom nič. Svoje klamstvo predvádza jednoducho a priamočiaro. Odhalíte ho len veľmi ťažko, skoro vôbec. Ak chcete vedieť, či vám hovorí skutočne pravdu, naliehajte a uvidíte, či povolí. 

Vodnár

Vodnár nosí všetky emócie na tvári. Klamstvo neznáša a vie, že ani klamať nevie. Povie vám klamstvo a hneď ho začne obhajovať, pretože má pocit, že mu hneď neveríte. Vydesí sa a vymýšľa ďalšie klamstvá, až sa v nich začne strácať. Nemusíte sa pri ňom ani veľmi snažiť odhaliť ho. Odhalí sa sám, len ho nechajte hovoriť. 

Neprehliadnite: Odhaľte svoje slabosti podľa znamenia: Na tieto časti tela si dávajte veľký pozor

Ryby

Ryby sú buď v klamstve veľmi dobré alebo vôbec nie. Závisí to na situácii, ktorá si jeho klamstvo priam vyžaduje. Ak je to klamstvo pre ne dôležité, uveríte im. Ak nie, odhalíte ho. Keď Ryby klamú, hrajú hru na vinu. Urobia zo seba obeť, aby vás presvedčili, že hovoria pravdu. Keď ho pri klamstve priamo nachytáte, začne vás obviňovať iným spôsobom. Je tak trocha v klamaní detinský, ale neprekáža mu to. 

Ste taký klamár ako vás vystihuje vaše znamenie zverokruhu?

spolu hlasovalo 299 ľudí

Áno
183
Nie
116