Presunúť na hlavný obsah

O koľkej ste sa narodili? Nielen dátum, ale aj hodina je z pohľadu numerológie nesmierne dôležitá

Zábava

Numerológia sa zaoberá najdôležitejšími číslami nášho života. Dôležitý tak nie je len dátum narodenia, ale aj jeho čas. Práve hodina narodenia v numerológii určuje osobnostné rysy každého človeka. Zistite, čo prezrádza o vás.

00:00–00:59

Ľudia, ktorí prišli na svet po polnoci, sa vyznačujú svojou individualitou. Majú veľmi dobrú pamäť, sú bystrí a najradšej sú, keď majú všetko pod kontrolou. Rovnako vedia veľmi dobre komunikovať s ľuďmi. Na druhej strane, majú sklony k manipulovaniu ostatnými a bývajú aj sebeckí. 

01:00–01:59

Títo ľudia potrebujú nezávislosť. Je im doslova dýchaním. Milujú cestovanie, počas ktorého naberajú inšpirácie, nemajú najmenší problém nadväzovať nové kontakty, čo platí aj o vzťahoch. Je o nich známe, že sa na nič nehrajú, sú otvorení a tiež pozorní, ale aj súťaživí. 

Neprehliadnite: Blíži sa najkrajší mesiac v roku: Máj bude nezabudnuteľný pre 3 znamenia. Kto zažije romantiku ako z filmu?

02:00–02:59

Druhá hodina ranná patrí tým, ktorí sú priateľskí a dôveryhodní, ktorí sa zaujímajú a starajú o svoj zovňajšok. Komunikácia v živote ako takom je pre nich nesmierne dôležitá, potrebujú sa rozprávať o všetkom. Čo ich však privádza do šialenstva, je neúspech.

03:00–03:59

Títo ľudia sú umelecké duše. Potrebujú dávať najavo svoju kreativitu, prezentovať svoje nápady, ktorých majú plnú hlavu, milujú hudbu aj umenie a, samozrejme, spoločnosť. V tej sú veľmi obľúbení. Ich nepriateľom je však sústredenosť. Neobsedia, nevedia sa koncentrovať na jednu vec, stále potrebujú tvoriť niečo nové, stereotyp ich zabíja.  

04:00–04:59

Ak sa na niekoho dá stopercentne spoľahnúť, sú to ľudia narodení okolo štvrtej ráno. Sú to zodpovední pracanti, cieľavedomí a vytrvalí, tí, čo vždy dodržia slovo. Nenávidia prázdne sľuby, často sú dominantní a ak niečo spraví šťastnými, tak sú to kariérne úspechy. Majetok a peniaze majú v rebríčku svojich priorít veľmi vysoko.

05:00–05:59

Tieto ranné vtáčatá je veľmi náročné až nemožné udržať na jednom mieste. Potrebujú slobodu, ťahá ich to do sveta. Nemôžu vystáť, ak im niekto rozkazuje a zakazuje. Nemajú problém zo dňa na deň zmiznúť bez vysvetlenia. Najúspešnejší sú, keď robia sami na seba, sú skvelí podnikatelia. 

06:00–06:59

Pohoďáci. To je slovo, ktoré ich vystihuje najlepšie. Títo ľudia potrebujú k šťastiu svoj pokoj, život bez harmónie je pre nich nepredstaviteľný. Sú však aj veľmi citliví a úprimní. O svojich pocitoch a citoch sa radi rozprávajú, potrebujú zdieľať všetko, čo majú na srdci.  

07:00–07:59

Okolo siedmej ráno sa rodia ľudia, ktorí sú veľmi vnímaví a chytrí. Nič nezbožňujú viac ako poriadok vo veciach. Radi plánujú, improvizácia ich desí. Aj preto sú ukážkovými zamestnancami. Postupujú strategicky a cieľavedomo, neodradí ich ani neúspech. 

08:00–08:59

Idealisti. Majú plno snov, ktorých sa nechcú vzdať. Aj preto sú schopní tvrdo pracovať, často na úkor svojho okolia. Aby dosiahli svoje, často zanedbávajú osoby, na ktorých im záleží. Vyhýbajú sa konfliktom a hádkam, ktoré ich ubíjajú. 

Prečítajte si: Muži manipulátori sa najčastejšie rodia v týchto znameniach: Ak sa chcete vyhnúť nebezpečenstvu, zbystrite!

09:00–09:59

Za svojím cieľom si idú zubami-nechtami. Okrem cieľavedomosti však disponujú aj inými vlastnosťami, napríklad úprimnosťou. Nenávidia pretvárky a scény. Veci hovoria na rovinu, bez príkras.

10:00–10:59

Títo ľudia sú úžasní poslucháči. Dokážu načúvať aj počúvať. Vďaka svojej empatickosti vedia veľmi dobre zaobchádzať s ostatnými a aj im poradiť. Rovnako sú to ľudia. ktorí vedia svojich blízkych a osoby, na ktorých im záleží, podržať a zastať sa ich. 

11:00–11:59

Na súkromný život nemajú čas. Prvoradá je pre nich kariéra a život ako taký im uniká pomedzi prsty. Majú problém nájsť si partnera, potrebujú, aby sa im vo všetkom prispôsobil. Platí o nich, že sú úspešní navonok a osamelí v súkromí.

12:00–12:59

Tí, ktorí prišli na svet napoludnie, sú rodení umelci. Majú perfektný vkus a zároveň aj odhad na ľudí. Medzi ich ďalšie vlastnosti patrí spontánnosť a tolerantnosť. Sú priateľskí a ochotní pomôcť najmä osobám, na ktoré im nie sú ľahostajné. 

13:00–13:59

Oplývajú intuíciou. Vedia vycítiť nebezpečenstvo a rýchlo prekuknú ľudí, ktorí ich chcú len využiť. Vyhľadávajú bezpečnie a pocit istoty, čo platí aj vo vzťahoch. Sú verní a oddaní. Ťažko sa však vyrovnávajú s bolesťou a sklamaním.   

14:00–14:59

Veselí, srdeční, šľachtení a odhodlaní. Neklamú, nikdy nič nespravia len z polovice, vždy sú tu pre svoju rodinu a priateľov, nech sa deje čokoľvek. Majú tendenciu viac sa starať o ostatných než o seba.

15:00–15:59

Ide o ľudí, ktorí sú veľmi príťažliví, nie však v zmysle výzoru. Vyžaruje z nich aj iná krása. Šarm, charizma, dobré vibrácie… Ťažko nájsť len jedno pomenovanie, ktoré by vystihlo ich magickú energiu. Imponuje im výnimočnosť/jedinečnosť, aj preto nezviažú svoj život s osobou, ktorá v ničom nevyniká, na ktorej nevidia nič zaujímavé.

16:00–16:59

Zásady sú pre nich kľúčové - čo sa povie, to platí. Bodka. Netolerujú nezodpovednosť a dochvíľnosť, potrpia si, aby šlo všetko tak, ako má. Hoci majú radi systém, neobľubujú rutinu. Potrebujú robiť aj kreatívne činnosti, rozvíjať svoje nápady.

17:00–17:59

Romantici s ideálmi, ktoré sú často nereálne. Ich život je ako hojdačka - raz sa im darí, inokedy nie. Buď je všetko dobré, alebo všetko zle. Nič medzi. Okrem toho je pre nich typické, že potrebujú mať prehľad - o všetkom a všetkých. 

18:00–18:59

Vyznačujú sa vysokou inteligenciou. Bez problémov sa zorientujú v každej situácii a v  každej situácii nájdu aj riešenie. Títo ľudia však majú radi svoju samotu, ktorú si strážia. Najmä večery najradšej trávia v pokoji domova. 

19:00–19:59

Títo ľudia sú na jednej strane premýšľaví, no na druhej bojazliví. Veľmi si neveria a mnohokrát sa podceňujú. V skutočnosti sú ale veľmi šikovní a schopní. Sú citliví na kritiku, z ktorej nečerpajú inšpiráciu, ako veci zlepšiť, ale vnímajú ju ako svoje zlyhanie.  

20:00–20:59

Ak ich niečo ubíja, tak je to samota. Skáču zo vzťahu do vzťahu. Tak ako rýchlo sa zamilujú, tak rýchlo sa aj odmilujú. Ľudia ich však majú radi, v spoločnosti sú vždy vítaní a žiadaní. 

21:00–21:59

Detailisti. Ich pozornému a kritickému oku neunikne nič. Vedia si všimnúť každú nezrovnalosť a platí to aj o medziľudských vzťahoch. Ak sa im niečo nezdá, tak naozaj ide o problém. 

22:00–22:59

Do všetkého skáču po hlave, sú zbrklí a nedočkaví. Všetko chcú tu a teraz, sú náladoví a ťažko im vyhovieť. Títo ľudia majú extrémne veľa známych, no skutočných priateľov ako šafránu. 

23:00–23:59

Pred polnocou sa rodia snílci i romantici. Rodina je pre nich na prvom mieste. Vážia si lásku, no niekedy majú problém zotrvať na jednom mieste. Hlavu majú plnú snov, ktoré ich lákajú opustiť svoje zázemie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe