Presunúť na hlavný obsah

Muži manipulátori sa najčastejšie rodia v týchto znameniach: Ak sa chcete vyhnúť nebezpečenstvu, zbystrite!

Zábava

Manipulátora na prvý a často ani na ten “druhý” pohľad neodhalíte. Keď sa tak stane, vtedy sa vám už s najväčšou pravdepodobnosťou dostal pod kožu a zranil vaše city. Preto si veľmi dobre zapamätajte, ktoré znamenia zverokruhu majú manipulatívne sklony v krvi.

Tak ako každá komunita, aj komunita manipulátorov má svojho majstra. V prípade astrológie ide o znamenie Škorpión. Ľudia narodení v tomto znamení sú vám bez mihnutia oka schopní vraziť nôž do chrbta a to v okamihu, kedy to čakáte najmenej. Bohužiaľ. 

Škorpióni vedia byť nielen zákerní, ale aj veľmi nedôverčiví. Najhoršie na tom je, že nedôveru často pociťujú aj k ľuďom, ktorých dobre poznajú. Preto sú aj nevyspytateľní a taktiež i tajomní. Nemajú problém zmanipulovať každého, na koho sa pozrú. Tak ako sú extrémne žiarliví, tak sú aj extrémne presvedčiví a výborní rečníci. Ľavou zadnou ukryjú za vhodné slovíčka aj neexistujúce činy. 

Prečítajte si: Vhodný partner podľa kompatibility čísel vašich životných ciest: Ku komu sa hodíte podľa numerológie?

Ak máte po svojom boku Škorpióna, čakajte, že keď sa objavíte v spoločnosti a vo vašej prítomnosti uvidí inú osobu, najprv sa bude tváriť, že o nič nejde a potom, keď to budete najmenej čakať, obviní vás a navyše aj s "úrokmi". 

Ďalším nebezpečne manipulatívnym znamením sú Blíženci. Hovorí sa o nich, že sú to ľudia, v ktorých žije viacero osobností a to, čo povedia dnes, nemusí platiť zajtra. Blíženci však nie sú len nerozhodní, ale aj prefíkaní. Svoju nerozhodnosť kamuflujú sebavedomými rozhodnutiami a môže dôjsť k situácii, kedy vás bude obviňovať z rozhodnutia, ktoré síce spravil on, no bude vás presviedčať, že to bolo inak. Tak vyzerá jeho manipulácia, potrebuje sa zbaviť pocitu viny prenesením na plecia niekoho iného.         

Na Blížencov si treba dávať veľký pozor, keďže to sú ľudia, ktorí si "nasadia" takú tvár, aká im v danej situácii vyhovuje. Klamanie im ide "od ruky", pretváranie na počkanie. Sú extréme prispôsobiví a taktiež výborní v komunikácii. Prakticky dokážu vykomunikovať a dosiahnuť všetko, čo si zaumienia. A nezastavia sa, dokým nebudú v cieli.  

Neprehliadnite: Blíži sa najkrajší mesiac v roku: Máj bude nezabudnuteľný pre 3 znamenia. Kto zažije romantiku ako z filmu?

Tiež si dobre rozmyslite, či sa ľuďom v znamení Blížencov zveríte so svojimi tajomstvami. Majú totiž veľmi premenlivú povahu a okrem toho sú aj nepredvídateľní. Keď si vezmete, že sa správajú tak, ako sa im práve hodí a časom to nebude inak, tak kedykoľvek môžu vaše tajomstvá použiť vo váš neprospech.  

Trojicu znamení, ktoré majú manipulatívnosť druhými snáď v krvi, uzatvára Lev. Ľudia v znamení Leva sú veľmi podobní Blížencom v tom zmysle, že dokážu použiť taký slovník, aby pretočili celý príbeh vo svoj prospech. Zveličujú, prekrúcajú, dotvárajú… Keď potrebujú, spravia čokoľvek, aby boli v očiach ostatných za pekných.  

Tiež nečakajte, že z hádky s Levom niekedy vyjdete ako víťaz. To sa nikdy nestane, lebo Levy vedia naozaj presvedčivo presadzovať svoje bez ohľadu na to, či majú pravdu, alebo nie. Neberú ohľad na druhú stranu, záleží im len na svojom egu, sú zahľadení iba do seba.   

Skrátka, vždy sa všetko musí točiť okolo nich a keď sa cítia ohrození, premenia sa na špičkových manipulátorov. Začnú využívať slabé stránky ostatných za účelom dosiahnutia vlastných cieľov. Vtedy idú aj cez mŕtvoly, priateľstvá či iné väzby sú im ľahostajné.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe