Presunúť na hlavný obsah

Vibrácie nie sú veľmi naklonené v máji týmto znameniam: Kto by si mal dať pozor na lásku, ale aj financie?

Partnerské vzťahy

Máj bude pre určitých ľudí skutočne náročným obdobím. Tak ako ich potrápia problémy s láskou, mali by byť opatrní aj vrámci investícií. Odhaľte, či sa to týka aj vás.

Nezabúdajte na svoje pocity, snažte sa s nimi intenzívnejšie pracovať

Máj je mesiac, ktorý sprevádza číslo 5, čo je číslo slobody a komunikácie. No práve kvôli daným aspektom nebude pre niektoré znamenia ideálnym obdobím. Týkať sa to bude ľudí narodených v znamení Barana a Škorpióna. Mali by sa v prvom rade zamerať na to, aby nepokračovali vo svojej finančnej ceste, ktorá ich vedie do priepasti. Základom je pozrieť sa kriticky na svoje príjmy, výdavky a zamyslieť sa nad tým, čo by sa dalo robiť lepšie.

Najhoršie je totiž zostávať v nejakom stereotype a dúfať, že sa to nejako samo vyrieši. Nezabúdajte, že ak chce človek niečo dosiahnuť, dôležité je pre to aj niečo robiť.

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

Pokiaľ chcete riskovať ohľadom investícií, v tomto čase sa to naozaj neodporúča. Najhoršie je ak budete jednať neuvážene a príliš rýchlo. Skúste vnímať rady ostatných a dajte na svoju intuíciu. Práve tak predídete veľkým pádom.

Rovnako to budete mať v oblasti lásky a emócií. Táto oblasť je tou, kde skrátka nemáte aktuálne na ružiach ustlené a ste si toho vedomí. Nezabúdajte však na svoje pocity, snažte sa s nimi intenzívnejšie pracovať, ale predovšetkým prejdite do fázy uvedomenia. Len to vám pomôže napraviť emočný disbalance, v ktorom sa nachádzate. Pri láske nie je podstatné vidieť cestu, tú predsa vnímate svojim srdcom. A je fajn si to uvedomiť. 

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Spoliehate sa v živote na horoskopy?

spolu hlasovalo 157 ľudí

ÁNO
22
NIE
135

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe