Presunúť na hlavný obsah

Čo čakať od jednotlivých znamení za vaším chrbtom? Ryby sú ukrivdené, kto je najväčší manipulátor?

Zábava

Jedna vec je, ako sa k nám ľudia správajú, keď nám stoja zoči-voči a druhá zase tá, keď sa otočíme a sú za naším chrbtom. Zaujíma vás to?

Baran

Baran veľmi ťažko zvláda vidinu spokojných a šťastných ľudí. Tvárou v tvár sa javí ako veľmi spoločenský a chápavý, za chrbtom však od neho môžete čakať aj to, čo by vám ani vo sne nenapadlo.

Býk

Býk nerieši. Väčšinou mu ani nenapadne niekoho ohovárať a už vôbec nie šiť na niekoho pascu. Ak ho niekto sklame, drží sa pravidla zachovania si chladnej hlavy namiesto pomsty.

Prečítajte si: Zistite podľa vášho priezviska, koľko ľudí ho má na svete rovnaké: Pozrite, kam až môže siahnať váš rodokmeň

Blíženci

Ľudia narodení v znamení Blížencov sa spoliehajú v živote najviac na to, koľko kamarátov majú okolo seba. Sú od nich priamo závislí a preto si nedovolia niekomu pichať dýku do chrbta. So všetkými chce vychádzať najlepšie ako sa dá, pretože vie, že ich pomoc sa im zíde často.

Rak

Toto vodné znamenie je poriadne vynaliezavé, avšak len pokiaľ ide o neho samého. Ľudí si veľmi nepripúšťa k telu, nenadväzuje zbytočne silné emočné putá. Snaží sa vyhýbať ľudským konfliktom a preto ani nič za chrbtom druhých nerieši.

Neprehliadnite: Ženy v tomto znamení muži najčastejšie opúšťajú: Našli ste sa medzi týmito vlastnosťami aj vy?

Lev

Lev sa snaží mať vždy všetko pod kontrolou. Nikomu neverí, len sám sebe. Je výborný manipulátor bez toho, aby si to sám uvedomoval. Aj preto je schopný za chrbtom hovoriť každému niečo iné. Ak si myslíte, že o vás nikdy nehovoril v zlom, neboli by sme si takí istí.

Panna

Panna môže na niekoho pôsobiť jednoducho, no nebojte sa, nie je to tak. Práve naopak, toto znamenie patrí medzi najviac sebastačných ľudí. Stačí mu úzky okruh ľudí, na ktorých sa môže stopercentne spoľahnúť a viac nevyhľadáva. Tak na čo by sa k nim správala zle.

Váhy

Veľmi priateľskí ľudia. Málokedy sa stane, že im leží niekto v žalúdku. Pokiaľ teda áno, musí ísť o poriadnu podpásovku alebo žiadne nedorozumenie. Váhy sú priateľské, ale v otázkach vzťahov na ne pozor. Niekedy hovoria polopravdu.

Škorpión

Škorpión niekedy nevie rozoznať realitu od svojich predstáv. Táto ilúzia mu komplikuje vzťahy s ľuďmi. Tí mu totiž najskôr uveria, potom zistia, že to, čo hovorí, nie je celkom pravda. Ťažko si späť získava dôveru.

Mohlo by vás zaujímať: Ženy, ktoré sú narodené v tomto znamení vychovávajú deti najlepšie pripravené do života

Strelec

Pohodár, ktorý si ide vlastnou cestou. Strelci sú najradšej, keď nemusia nič riešiť. Kde je problém, odtiaľ sa potichu vyparia. Vyvoláva to v nich úzkosť, takže sa môžete spoľahnúť, že medzi klamárov rozhodne nepatria. 

Kozorožec

Kozorožec sa naučil hovoriť pravdu, aj keď niekedy sa mu táto vlastnosť nevypláca. Preňho samotného je to ale stále lepšie ako to hovoriť o niekom za jeho chrbtom. 

Vodnár

Vodnár sa niekedy stará viac o druhých ako o seba. Skĺznutie do zaoberania sa súkromím iných prichádza v ich životoch postupne a prirodzene. Je preto pochopiteľné, že v prítomnosti rôznych ľudí klebetí o tých zo včera.

Ryby

Toto znamenie je veľmi precitlivené. Neustále si na niečo sťažuje a má pocit krivdy. Vždy niekoho zneužije, aby mohol pred človekom pôsobiť ukrivdene. Podľa jeho slov by potom boli všetci z jeho okolia zlí. Názor si teda usúďte sami.